Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

nagyon sokat dolgozik ,nem tudom elképzelni ,hogy lenne ideje nözni egyébként,de mindenki akivel eddig erröl beszéltem ,azt mondta ,hogy ö sem tudta elképzelni a saját férjéröl....

akár munkából kivesz egy-egy szabadnapot ,és én azt nem tudhatom ,hogy mégsem munkába van.nem szokom ezt ellenörizni ,se fizetéskor ,sem máskor...

van 2 kisgyerekünk .

szexuális életünk nem valami jó...söt ha hetekig nincs szex észre sem veszi ,nem kezdeményez ,vagy bujik ,nem próbál romantikus lenni ,hogy elcsábitson. én próbálkozok ,de sokszor kapom azt a választ ,hogy fáradt ,majd ha én is annyit fogok dolgozni mint ö akkor én is fáradt leszek. anyaságin vagyok...

telefonját nem szoktam különösebben kontrolálni ,én sem szeretem ha nézik az enyémet ,pedig nincs benne semmi....e mail-jeit szokom nézni ,de semmi gyanús....

de ha nincs senkije ,mért nem akar velem romantikázni ,csak néha ..mért nem hiányzik neki a szex ,mért nem mond nekem szépeket stb....de ha megcsal mért nem titkolozik az e-mailjeivel pl ...nem veszem észre ,hogy kimaradozik vagy valami .lehet tényleg csak fáradt ?...8 éve vagyunk együtt. már 4 éve ilyen semmilyen ...

érzem ,hogy ez nem egy jó kapcsolat már


2015. szept. 4. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom. De én megcsalnálak, az tuti.
2015. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2015. szept. 4. 16:34
 3/7 Bino ***** válasza:

Szerintem nem kell mindig rosszra gondolni.. Lehet, hogy tényleg sokat dolgozik.

Miért nem te próbálod elcsábítani őt? A gyerekeket valahogy próbáld "lepasszolni" ( ne haragudj a csúnya megfogalmazásért). És vegyél fel szép ruhát, csinálj vacsit.. Lehet nem fog sikerülni, de érdemes próbálkozni.

2015. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb tartós kapcsolat ide lyukad ki, nincs szex, ócska szex van, megváltozik minden, ne okold magadat.


Hogy megcsal-e? Azt csak ő tudná megmondani.

2015. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy kihűlt a szex köztetek, nagyon nem említesz semmi konkrétumot.
2015. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a sexuális életetek nem jó, annak megcsalás lesz a vége.vagy te vagy ö félre mentek.Kommunikáció,kommunikáció ez a lényeg.
2015. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van valakije.
2016. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!