Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Iszonyatosan tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan tanácstalan vagyok, tanácsot kérnék. Love sztori alant! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A történet röviden: Házas voltam, amikor megismerkedtem egy férjes asszonnyal,aki 23 éves. Nem régóta házasodott. Nagyon jól kijöttünk egymással,mondhatni idilli volt a kapcsolat és szex lett belőle. Annyira elmélyült a kapcsolatunk hogy nagyon egymásba szerettünk,együtt töltöttük minden szabadidőnket és nagyon jól elvoltunk. Viszont a feleségem rájött és válás lett belőle. Annyira ez nem zaklatott fel mert ő járt a fejemben folyamatosan, de idővel megváltoztak a dolgok. Rájött hogy ő a férjét szereti igazán,velem szakítani akar,mert kezd a férje gyanakodni,ráadásul rám. Így megkért hogy találkozzak vele és tagadjak le mindent,de velem nem akarja folytatni,gondolom a kockázat miatt. Ha nem tagadnám nagyon megharagudna rám. Tanácstalan vagyok. Mindent kockára tettem érte,mindent megtettem érte és ez lett a vége. Bánom az egészet,de nem akarok én lenni a köcsög a végén,mert nem vagyok olyan. Viszont azt mondta nekem hogy ha velem vége lenne és letagadnám,akkor tudna ugyanúgy élni tovább a férjével,mintha soha semmi se történt volna. Pedig január óta folyamatosan megcsalta velem, és mégis azt mondja hogy nem bír a lelkiismeretével, ezért velem vége. És utána nem lesz neki? Mintha nem is léteztem volna az életében? Létezik ilyen nó? :(

2015. szept. 12. 17:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Ócska lotyó.


Én nem tagadnék le semmit, felnyitnám a férje szemét, kivel él együtt, és utána soha többet nem kommunikálnék a nővel.


De ha te nem teszed meg, megteszi majd az utánad lévő hülyére vett pasi.

2015. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Ha szereted, vagy csak egy percig is szeretted a nőt, akkor nem fogsz rajta úgy bosszút állni, ahogy az leső válaszoló javasolta. Ha igen, akkor a te szereteted is annyit ért, mint az övé.


A te helyedben nem vállalnám ezt a beszélgetést a férjjel, nem mondanék neki semmit. Neked nem a férjjel van elrendezni valód. Mostantól kerülném mindkettőjüket. És nem a nő miatt váltál el. Azért váltál el, mert már nem szeretted a feleségedet, és ő rájött, hogy csalod.

2015. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

#1: Szerintem ez elég jó lecke volt neki ahhoz hogy ne csalja meg többet,mert rájött,hogy ő a mindene. Egy kicsit későn,de mindegy.

#2: szerettem a feleségem,de annyira elvakítottak hogy erre nem is gondoltam.

2015. szept. 12. 18:42
 4/35 anonim ***** válasza:
Ócska lotyó. Az igazat mond.
2015. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Én voltam singli nőként hasonló szituba egy nős férfivel. Ezt kérte tőlem, meg tettem amit kért. Utána miután védte a bőrét, még én lettem mindennek elmondva és ő végig nézte és hagyta, hogy rám, aki nevelte a gyerekét is, aki soha nem tett neki keresztbe, és csak köszönhetett nekem-még az utolsó senkiházi neje, aki szarrá csalta, az is rosszal illessen.
2015. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Jah és még annyit: előttem is folyamatosan szeretői voltak a neje mellett, utánam is, el is vált, aztán az új nőt is szarrá csalta, most megint valaki új van.


Az egyedüli marha voltam akire számíthatott, és aki sosem csapta be, de ha szarba volt akkor ott voltam mint segítség.


Szóval ne légy olyan marha mint én voltam. Ha rákérdez a férje nyisd ki a szádat. Ha nem kérdez rá, akkor meg tanulj hallgatni. De ne hazudj senkiért, senki miatt. És ha mocskolódnak rád, akkor derítsd ki mi folyik, és ki kavarja a szart, és utána az igazsággal vágj vissza.Hogy a padlón csússzanak azok, akik téged mocskolnak.

2015. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Egyébként ismerek és tudok ilyen nőről mint akihez közöd volt, az egyik legganébb és legbecstelenebb női egyed akit valaha volt "szerencsém" megismerni.
2015. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. Ki kell ábrándítsalak, nem a lelkiismeret ébredt fel benne, hanem majdnem lebukott, ezért húzta be a kéziféket. Ébredj már fel..
2015. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Én már nem nagyon tudok hinni semmiben,nem tudom mit szeretett volna ebből az egészből.

Azt mondta elmegy az országból ha kiderül és engem is itt hagy. Így elég nehéz hinni hogy velem akart lenni. Csak most az anyósa írogat nekem,hogy valljam be az egészet mert sejtette hogy a menye megcsalja a fiát és ki akarja készíteni. Én meg nem akarom hogy baja essen,elég az én saját bajom. 30 éves fejjel jelenleg elég kilátástalannak érzem és látom a jövőm. Ráadásul a munkahelyemen is tudják hogy viszonyunk van és hogy ő férjes. Azt mondta inkább felmond mert nem bírja. Nincs benne semmi becsület,szerintem engem leszar innentől kezdve. Csak nem tudom hogy mire volt jó ez az egész. Elég hálátlan dolog ez tőle.

2015. szept. 12. 19:30
 10/35 anonim ***** válasza:

"Mintha nem is léteztem volna az életében? Létezik ilyen nó? :("


Akkor képzeld el, hogy a feleséged mit gondolhat, ne siránkozz. Vállaltad a kockázatot, most te(is) vesztettél.

2015. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!