Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny rám a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny rám a legjobb barátom barátnője és iszonyatosan idegesítő már. Szerintetek ez normális? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom az exem.

Kb 3 ève szakítottunk, de a barátság megmaradt.

Azóta neki van egy új kapcsolata de a barátnője olyan fèltèkeny, hogy qz valami brutális.

Ha találkozni akarok a barátommal akkor hisztizik, hogy nem találkozhat velem.

Bulizni már 2 hónapja nem voltunk együtt csak ha jött ő is.

Nem hagy minket soha nyugton beszèlgetni, nem tudunk sehova elmenni normálisan mert vagy behisztizik vagy jönni akar velünk.

Mit csináljak? Elegem van már belőle.



2015. aug. 24. 13:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hármas így nem normális.

Nekem (n) is van ffi barátom. Igaz, nem az exem. Mi mindig tartjuk az egyensúlyt. Azaz mindig a párjainkkal együtt találkozunk. A "titkainkat" meg megbeszéljük telefonon, vagy nagy ritkán kettesben.

Nincs olyan nő, aki egy ilyen "barátságot" eltűrne, maximum nem hisztivel reagálna, hanem továbbállna. Nincs igazad szerintem, te vagy a felesleges harmadik, neked és a pasinak kellene az egyensúlyt megtalálni.

2015. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Minek menne a párja nélkül bulizni? Akik szeretik egymást, együtt mennek.


Na most, én nem vagyok féltékeny típus, nem avgyok tapadós, engedem bárhová a páromat, bár ő nélkülem nem nagyon akar sehová menni, noszogatni kell, hogy menjen, a barátokat se hanyagolja el. De az exével bulizni? Hát nem. Nem azért, mert nem bízom meg benne, nem azért mert megcsalna, mert ilyet sosem tenne. Egyszerűen miért is akarna?


Szerintem inkább hagyd őket békén. Miattad van a súrlódás köztük. Te a múltja vagy, a barátnője meg a jelene és talán a jövője is.


Pasizz be és száll le más barátjáról.

2015. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
23%
A pasik az ilyen nőciket előbb utóbb kivágják.Nyugtasson a tudat:) Aztán reméljük megismer egy normális kis nőt, aki nem ilyen hisztérika, és tudtok normálisan kommunikálni. Ahogy két egészséges ember között szokás.Akár voltak kapcsolatban már, akár nem.
2015. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Azert ha bele gondolsz nem normalis h exed a jo baratod... En megertem a csajt
2015. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%

Egyet jegyezz meg: Felnőtt egészséges ember (akár családos, akár nem) sosem használ után futót ha egy normális beszélgetésre vágyik. Sem férfi sem nő.


Senki, senkinek nem tulajdona, és senki senkire nem kiváncsi, ha négyszemközt akar egy emberrel beszélni.

2015. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%
El sem tudom képzelni, hogy mit lehet az exel beszélgetni, együtt bulizni. Ez nem jó, mert akkor ilyen szintű kapcsolatnál valakiben erzelmek vannak. A nő meg elég naiv, vagy nagyon fiatalok ha ez így megfelelő nekik.
2015. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
7%
Egyébként esélyes szerintem, hogy a kedves barátnőnek igen sok vaj van a fején, és fél, mi több retteg attól hogy te lebuktatod, és kipakolsz a fazonnak. Akkor szoktak igy viselkedni a "jellembajnok" egyedek.
2015. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem te nem vagy 100%-as. Van párja, vele megy bulizni, szórakozni, nem veled fog. Te a barátnőiddel menj, ne foglalt fiúval/férfival.


Te hagyd békén őket. Gerinctelen vagy. Sajnáltatod magad, mint elhanyagold barát, miközben csak vakartatnád a πnádat. R!b!szagot érzek. :)

2015. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Fordított esetben Te mit éreznél?

A legjobb barátod szereti a barátnőjét? Ha csak úgy együtt van vele, akkor kisebb a probléma, de ha fontos neki a lány, akkor szerintem Neked kellene okosnak lenned, ha ő nem képes rá. Lehet, hogy csak barátok vagytok, de tökéletesen megértem a lányt, hogy féltékeny. Nem elég hogy jártatok, de még közös programokat is szerveztek (kettesben) úgy, hogy a fiúnak már van valakije. Lehet, hogy ok nélkül, de attól még teljes joggal féltékeny.

Amit nem teljesen értek, hogy azért hisztizik, hogy VELED szeretne találkozni?

A lényeg, hogy amennyiben ez egy boldog, működőképes kapcsolat, akkor rá kellene jönnöd, hogy te vagy a harmadik kerék. Én legalábbis biztos, hogy udvariasan kiszállnék a képből, ha azt látom, hogy valakinek veszélyeztetem a kapcsolatát.

2015. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
*Akkor szoktak igy viselkedni a "jellembajnok" egyedek. Főleg akkor ha tisztában van azzal, hogy van pár adu-ász a tarsolyodba róla.
2015. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!