Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? Megcsaltam a férjem, büntudatod van! Egyszer azt mondta ha megcsalnám először engem ölne meg utánna magát, a pasit nem bántaná mert normális egy férfitől az hogy kap az alkalmon.

Figyelt kérdés

Mit tegyek? 8 éve házasok vagyunk, ő nagyon bízik bennem. Van egy 6 éves kisfiúnk is.

Egy ismerösünkel volt kapcsolatom, kb 10 együtlét pár hónap alatt. Szakítottunk mert nem jó egyikünknek sem...



2015. szept. 19. 09:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
11%
Jézusom. Nem szép a megcsalás, sőt, de én ilyen emberrel nem lennék együtt. Ezek fényében, válnék, és nem mondanék semmit. Nyilván volt oka hogy másfelé kacsingattál.
2015. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
12%
És te egy ilyen kijelentés után vele maradtál? A helyedben én is válnék.. és nem mondanám el neki, hogy azért mert megcsaltam.
2015. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Elmondjam a férjemnek? Jobb ha tud róla vagy nem?
2015. szept. 19. 09:45
 4/43 anonim ***** válasza:
25%

Én nem tudom mennyire lehet komolyan venni a férjed kijelentését, de ha ilyet mondana, biztosan nem mondanám el neki... Szerintem inkább ne mondd el.


23/N

2015. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Nem maradnék vele, ez igaz!!!!

Az ismerősünk nem jár azóta hozzánk és ő furcsának találja ezt.

Persze én meg hebegek-habogok !

2015. szept. 19. 09:48
 6/43 Blade Bone ***** válasza:
71%
10x megcsaltad az embert és most még te félsz? Akkor mértnem féltél?
2015. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
67%
Ennek tudatában mégis képes voltál rá, akkor nem jutott eszedbe?.. Felnőtt vagy vállad a tetteid következményeit, legalább, ha már nem volt gerinced.
2015. szept. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Igen félek... Egy gerinctelen ember vagyok! Most mi változott meg azzal hogy tudom ezt ?

Elmondjam vagy ne??????

2015. szept. 19. 10:28
 9/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm RRR!
2015. szept. 19. 10:30
 10/43 anonim ***** válasza:
32%

Én nem mondtam el. A bűntudatot meg majd megszokod.

(Mielőtt megszóltok pasinak is ezt tanácsolom)

2015. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!