Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az normalis, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normalis, ha egy 24 eves srác egy házas-ket gyerekes nala 5 evvel idősebb nőnek a szeretője? A not most nem minősítenem inkabb, de a srác is defektes erkolcsi alapon, nem?

Figyelt kérdés
Nálam pl tabu az olyan no/ferfi, aki házasságban el, annyi szingli akad meg.
2015. máj. 14. 17:56
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja, alkalmi szeretője, havi egy alkalomra max.
2015. máj. 14. 17:57
 2/31 anonim válasza:
17%

Teljesen normális dolog.

Két ember között kialakult kölcsönös szexuális vonzalom és nagyon egészséges módon nem fojtják magukba.

Mindketten örömet okoznak ezzel a másiknak.

2015. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
37%

Amióta az oldalt olvasom egyre inkább biztosabb vagyok benne, hogy már "ez a normális".

Az erkölcs ma már rég mindegy, csak saját maguk számítunk és a személyes boldogságunk, mindenki mást leszRva.

Igen undorító és szánalmas szerintem, de mit lehetne tenni? Ez az Ő dolguk, nem tudhatjuk, hogy a ribizli miért teszi ezt, bár egyáltalán nem egyenes, mert ha erre vágyik akkor inkább válna el.

Mindenesetre becsülendő, hogy te ezt tennéd. Remélhetőleg, még sokáig így fogsz vélekedni.

/N

2015. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez a véleményem! Mert valahol megértem, h van egy kölcsönöz vonzalom, de egyik részről a no házas, tehat hűséget fogadott, másrészről aki szeretőnek all be egy házasságba, az se all erkölcsileg stabil lábakon.
2015. máj. 14. 18:14
 5/31 anonim ***** válasza:
33%

Semmiképp sem normális és erkölcsös dolog, de van két nehezen megoldható körülmény:


1. a férje nem elég jó a nőnek, tehát mindenképp megcsalná

2. valaki mindenképp lefeküdne a Ribizli Gizivel


Ha srác kihagyja, akkor a nő talál mást, tehát ennek nem lenne értelme. Ő ugyanúgy megcsalná, a srác meg csak jól elszalasztana egy lehetőséget. Kivétel persze ha barát, vagy családtag a férj, hiszen ekkor úgy tisztességes, ha figyelmezteted, és ideiglenesen a nevedre veszed minden vagyonát, hogy váláskor a nő ne tudja megkopasztani.


Csak két ember tehet az ügyben:

1. a férfi: kidobja a nőt és megtanul bánni a nőkkel (= betölteni a tudatalatti szükségleteiket). A következő nőjénél már másképp viselkedik, és ezért a nő szeretni fogja. Röviden tömören izgatóbbnak kell lennie (és itt most a személyiségére gondolok). Ha elég "rendes srác" nyavajgást olvas, akkor rájön mit kell, és mit nem szabad csinálni.

2. a nő: elgondolkozik, hogy szüksége van-e a pali pénzére vagy nem. Ha igen, nem csalja meg. Ha nem, elválik tőle, lehetőleg rablás és rabszolgasorba taszítás nélkül, és megy szabadon szeretkezni. Erkölcs hiányában viszont ez nehezen kivitelezhető, tehát igazából a naiv férjén állna a dolog, aki viszont nem tud semmit.


Összefoglalva:

1. nem, nem normális

2. csak akkor defektes a srác erkölcsi alapon, ha a férj barátja, hozzátartozója, vagy jó ismerőse

2015. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, egy megcsalasban a harmadik fel csak akkor erkölcstelen, ha ismerőse a férjnek/feleségnek? Menj mar...azert szeretőnek beállni se all be mindenki, főleg, mert elvi alapon ugy van vele, h foglalt emberre nem repül ra.
2015. máj. 14. 19:04
 7/31 anonim ***** válasza:
16%

És akkor most azért erkölcstelen, mert nem felel meg a társadalmi normáknak?


Nem tudom, te hogy vagy vele, de én úgy élek, hogy önmagamnak megfeleljek, figyelembe véve a szűkebb családomat.


De nem azért teszek/nem teszek meg valamit, mert a három utcával lejjebb lévő Gizikének, mert a GYK-s felhasználóknak nem fér bele a társadalmi megítélésébe. :D


És hogy a kérdésre is válaszoljak: miért baj az, ha a szeretője? Gondolom, csak szexet akar. Ahogy a nő is, aki lehet, el van hanyagolva kissé... és megkapja, amire szüksége van, anélkül, hogy felborítaná a férje, és a gyermekei életét.


És mi van, ha nyílt házasságban él a nő? Vagy csak nemtörődöm a férj...

A másik háta mögött kavarni tény, nem szép dolog... de nem mindig van más lehetőség. Ha még a nőt elítéled, azt mondom talán... bár a hátterét ezeknek a dolgoknak mindig meg tudtam érteni.


De a srác? A szexhez két ember kell!

2015. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
56%

Van egy alapelv: szeretünk, nem rombolunk.

Egy házas nő akkor tart szeretőt, ha el van hanyagolva. Ha a nő nem rúgja szét a házasságát, csak a testi, érzelmi igényeit elégíti ki, akkor mi a gond? Ismertem ilyet, és tudod mi lett a vége? A férj rájött a dologra és - észbe kapott! Azóta a nőnek nincs szüksége pótlékra! Ha nőre és a pasira is köveket szórsz, tartalékolj a férjre is egy talicskányit, mert az ő házastársi kötelessége lenne a párját "jól tartani". Erkölcsi alapon... pfff. :/

2015. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Èn csak kizárólag a 24 eves sracra gondoltam a kerdesben, a többiekre nem!
2015. máj. 14. 19:17
 10/31 anonim ***** válasza:
32%

5-ös vagyok.


Kérdező: én úgy vagyok vele, hogy ha a házinyúl támad, akkor mindenképp le lehet lőni. Aki nem él a lehetőséggel az mindenképp erkölcsösebb mint aki igen, de nem a másik az erkölcstelen, hanem ő az über-erkölcsös, mondhatni fehér lovag kategória. Amivel amúgy semmi gond nincs, csak mondom.


8-as: ez csak kifogás arra, hogy továbbra is nyúlhassa a férj pénzét. Ha elhanyagolja akkor beszéljen vele, ha meg úgy is, akkor hagyja ott. Ha meg örül hogy van kit nyúlni akkor ne csalja meg. Ha pedig "észbe kapott" volna a férj akkor nem csak megtanul bánni a nőkkel, hanem kidobja a feleségét, és más nőn alkalmazza a tapasztalattal szerzett tudást. (Gondolom az ismerősöd túl pancser volt ehhez, vagy nem akarta elajándékozni amiért dolgozott egy válóper keretében :D)


És a férjre nem kell "talicskányi követ szórni", ugyanis ő erkölcsi hibát (= bűnt) nem követett el. Párkapcsolati hibát követett el, mert nem ismeri a nőket és az igényeiket. De a hiba nem ugyan az mint a bűn.

2015. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!