Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az normális, hogy 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 30 évesen nem elég a csajozásból és nagyon hajt a vérem? Pedig jól működő párkapcsolatban élek. Mi a megoldás? Pasi vagyok, persze.

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek 2,5 éve. Már pár hónap után mindketten úgy éreztük, hogy összeházasodunk majd és közös lesz az életünk. Továbbra is szeretjük egymást, minden rendben, de pár hónapja elfojthatatlan csajozhatnékom támadt. Nem akarom elhagyni a kevesemet, de lassan megőrülök 1-2 jó / új dug@sért...
2015. szept. 2. 13:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

régebben volt ilyen kalandozós időszakod?



22F

2015. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Volt. Nem voltam egy nagy casanova, de azért jó pár csajjal voltam (15-20). Pár 1-2 éves párkapcsolat, pár 1-2 hónapos kavarás, jó néhány 1 alkalmas "baleset" :). A csajom persze lassan összeházasodna, és pár év múlva szülne... Én meg még mennék. Ha lehetne, megállítanám az időt, élnék még 2-3 évet, aztán visszamennék mellé.
2015. szept. 2. 13:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

normálisnak mondható rád törhet ez...de lehet csak megriadtál a kötöttségektől...

el kell döntened, hogy mit akarsz, melyik a fontosabb...


22F

2015. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mit szólna ha neked megtetszene egy másik lány. Vagy hogy neki meg szoktak e tetszeni más fiúk. Egyszóval beszélgessetek róla. Ez elmélyíti a kapcsolatotokat és a csajodban is felébreszthet olyan tüzeket, amik elfeledtetnek veled ilyen gondolatokat.

De ez csak javaslat, egyáltalán nem biztos, hogy nálatok működik.

2015. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, mi a fontosabb. Ha a barátnőd, akkor tedd túl magad ezen a szarságon, ha meg a csajozás, akkor hagyd el szépen és "éld ki magad".

De őszintén nem értem... olyan bazi nagy különbség van nő és nő között? Jó dugás az jó dugás, tök mindegy, ki az illető. Ha a barátnőddel jól működik a szex, mástól mégis mit vársz?

2015. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A hűség döntés kérdése. Te döntesz róla, hogy vállalod a kapcsolatotok tovább fejlesztését és elkötelezed magad, vagy tönkreteszed. Vannak döntések, amelyek következményei véglegesek. Ez egy ilyen döntés. Akkor is, ha valami csoda folytán nem buksz le. A lelkedben ez már nem lesz annyira értékes kapcsolat, megmérgezed. Te tudod, megéri-e.


Én elgondolkodnék a helyedben, és meghallgatnám ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=zNMyuEFa7vQ

2015. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Ew. Azt mondod legszívesebben ott hagynád 2-3 évre, csajoznál, aztán visszamennél hozzá. És még el is várod, hogy ott legyen? Ott hagyod, mert neked ő nem elég, vagy mert éretlen vagy egy komoly kapcsolathoz, vagy mert besz-rtál, de azért visszamennél hozzá, és ő várjon téged tárt karokkal? Hát normális vagy te? Szakíts a barátnőddel és menj csajozni, mert nyilvánvalóan, az a nő többet érdemel.
2015. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Nekem is vannak ilyen időszakaim.Kalandozz egy picit,és egyből lenyugszol.
2015. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Boldog párkapcsolatban élek 2,5 éve."

Kamu szöveg!!!!

Ha tényleg boldog lenne az a párkapcsolat más nőre nem is tekintenél olyan szinten!!!

És mi az, hogy "de lassan megőrülök 1-2 jó / új dug@sért."??

Tehát akkor itt a gond, hogy nincs rendben a szexuális kapcsolatotok!

De ennek nem az a megoldása, te jó eszű ember, hogy más nővel akarnád kielégíteni a vágyaidat! A szexet nemcsak csinálni kell, hanem beszélni is róla!!

Ha igényeid vannak változásra e téren, akkor közöld a pároddal!! Újítsatok a szexuális életeteken!!!


És nem normális, csak, hogy a kérdésedre is válaszoljak!

2015. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is a szakitást javasolnám, vagy legalábbis szünetet, ahol ö is mehet pasizni amerre akar. Ha szerencséje van beleszeret valaki másba, ami kölcsönös lesz.
2015. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!