Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás, válás, szexmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, válás, szexmentes élet. Vagy van más megoldás?

Figyelt kérdés

A történet a következő: harmincas éveik végén, negyvenes elején járó házaspár, hét év körüli gyerekkel. A feleség a gyerek születése óta folyamatosan visszautasítja a férje közeledését, olyan szinten, hogy négy éve semmi nem volt köztük. Mit tud tenni a férfi ebben az esetben? Lehet félrelépő, hűtlen, feleségét eláruló, aljas csaló, vagy lehet hűtlen, a feleségét és a gyerekét elhagyó elvált férj, vagy be kell rendezkednie negyven évesen egy aszexuális életmódra.

Van-e más alternatívája? Van valakinek más javaslata?



2015. szept. 20. 14:07
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
62%
Persze, hogy van alternatíva. A nyitott kapcsolat. A férj közli a feleséggel, hogy ő még nem húzta le a rolót, és szeretőt fog keresni. A feleség pedig vagy nyit felé, vagy elfogadja a dolgot, vagy válik. A hazugság sosem megoldás, akkor sem, ha a másik is tehet a problémáról. (Egyébként az sem biztos, hogy csak a nő hibája, hogy 4 éve nincs közöttük semmi, de most nem az volt a kérdés, hogy ezt megítéljük.)
2015. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
A férjben már felvetődött, de a feleség nem megy bele a nyitott házasságba, sőt, rettenetesen féltékeny, ellenőrzi a férjét, elszámoltatja az idejével.
2015. szept. 20. 14:15
 3/54 anonim ***** válasza:
91%
Akkor adja be a válópert a feleség. 4 éve nincs közöttük szex, és ezt a döntést a nő egyedül hozta, eszébe sem jutott kompromisszum. Ha a férjnek ez nem felel meg, jelentse ki, hogy péntek esténként 2 órára eltűnik, nem fogja felvenni a telefonját sem. Nem tudják azt ellenőrizni, aki nem hagyja, továbbá a cselekvéseiben sem korlátozhatja senki. Ha a feleség nem hajlandó javítani a házasságon, akkor részéről marad az elfogadás vagy kilépés. Valószínűleg most pont ugyanazt éli át, ami a férjjel történt akarata ellenére, mikor kizárták a hálószobából.
2015. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Veled nem fekszik le, de hisztérikusan féltékeny minden más nőre? Otthagyni a rákba azonnal...
2015. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
A feleség gyakran elmondja a férjének, hogy ha nem tetszik neki valami, akkor el lehet válni. Viszont a férfi attól retteg legjobban, hogy elveszíti a feleségét, és a gyereküket. Ő még a lelke mélyén mindig abban reménykedik, hogy rendbe jön a kapcsolatuk, és boldog család lesznek.
2015. szept. 20. 15:02
 6/54 anonim ***** válasza:
80%
Akkora balek vagy, öreg, hogy ezt tanítani kéne. Gondolom, el is tartod. Szex nuku, rövid póráz, a csaj nyilván kedvesnek sem túl kedves, te meg csaholsz körülötte, mint kiskutya, de persze hiába. Az ilyenek szokták amúgy még csalni is a férjüket mindennek a tetejébe.
2015. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a férj, csak a barátja vagyok, és engem szokott kérdezni, hogy mit tegyen. Nekem is hasonló a véleményem, bár óvatosabban fogalmazok, szerintem csak papucs :) Én már vagy elváltam volna, vagy szeretőznék a helyében, de neki egyik sem fér bele az értékrendjébe.
2015. szept. 20. 15:29
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi esélye lenne a válás során magához venni a gyereket, vagy minimum közös felügyeletet kérni? Mert nyilván a nő inkább csak kolonc, viszont a gyerek az, aki miatt nem mer lépni a férj.
2015. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
67%
Nem hibáztatnám, ha elválna. Amúgy ezért nem akarok soha gyereket... sok helyütt tönkreteszi a házaséletet, egyebek mellett. A férj onnantól csak arra szolgál, hogy a pénzt lapátolja...
2015. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
93%

Szeretőt semmiféleképpen sem. Számomra 3 lehetséges variáció jöhetne számításba.

1. Megoldjuk a problémát. Lesz szex.

2. Elfogadom a szex nélküli életet is. Problémázás nélkül.

3. Elválok.


Kinek mi a fontosabb. Van,akinek a szex...van, akinek a család. Sajnos vannak olyan helyzetek, mikor nem megy mindkettő tiszta lelkiismerettel. Választani kell. Én inkább a szeretetet, a családot, a gyereket választanám. A szex sokadrangú. Megoldanám magamnak. Probléma letudva. 30/nő

2015. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!