Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A válás lenne a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válás lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
A férjem a legkedvesebb ember a világon. Imádják a gyerekek. Egy nagy gondom van vele: alig van köztünk intimitás. Úgy élünk együtt, mint két jó barát. Most pl. már egy hónapja nem voltunk együtt. Mielőtt azzal jönnétek: nem hanyagolom el magam, sőt. A szexis fehérneművel is próbálkoztam, aznapra megoldotta a gondot. De csak én kezdeményezek, és már nagyon meguntam, el is ment a kedvem tőle, hogy "kolduljak" a szexért. Ha én nem kezdeményezek, akkor nincs köztünk semmi. Tudom, hogy nincs senkije, nem ez az ok. Két hónapja mondtam, hogy én nem akarok úgy élni, mint a barátok, váljunk el. Azt mondta, szeret, nem akar válni. De szex továbbra sincs. Mit tegyek?
2015. márc. 6. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Keress szeretőt. Gyanítom ha nem impotens, neki is van. Felnőtt férfi ha nem beteg, nincs meg nő nélkül.
2015. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk kérdezd meg tőle,hogy miért nincs, mi a gond? Szeretitek egymást ,szóval ugy gondolom ez nem lenne gond, beszéljétek meg.
2015. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kései Sirató ***** válasza:
82%

Nem igényli a közelséged? MIt mond, hogy miért?

Nem lehet, hogfy homoszexuális, csak próbálja elnyomni? Vagy esetleg mégis van valakije, akit nagyon jól titkol.. Én a helyedben rábeszélném párterápiára.

2015. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet, hogy nagyon sokat dolgozik, és mindig fáradt?
2015. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért vagy benne biztos,hogy nem csal meg ?
2015. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért vagyok biztos benne, mert egyszerűen nincs rá alkalma. Együtt dolgozunk, este meg itthon van. Már sokszor mondtam neki, hogy nem jó így, olyankor "összeszedi magát", de egy hónap múlva megint ez van...
2015. márc. 6. 11:49
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat nem dolgozik. Én azt gondolom, hogy túl régóta vagyunk együtt, és egyszerűen már nem vágyik rám. Iszonyú érzés...
2015. márc. 6. 11:51
 8/16 A kérdező kommentje:
Kérlek, ne pontozzátok le a válaszolókat. Nekem a 3. válaszoló igenis hasznos volt. Tényleg lehet, hogy jót tenne a párterápia. Remélem, nem késő még, mert szeretem őt.
2015. márc. 6. 11:52
 9/16 anonim ***** válasza:
A parom szivgyogyszerenek mellekhatasakent kivanja kevesbe a szexet, de ettol meg nem hanyagol el. Ha szeret, fenntartja az intimitast akkor is, ha szeretkezni nem akar. Ezt meg kene ertenie.
2015. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akiknek egyszerűen nem hiányzik a szex hónapokig sem. Nekik elég az, hogy békességben, nyugalomban élnek a párjukkal és az intimitás kimerül a pusziban, vagy összebújásban. Le lehet szokni a szexről, főleg ha régebben sem volt túlságosan szexuális beállítottságú. Mással pótolja. Már úgy értem, hogy más tevékenységekkel, amik tökéletesen kielégítik. Ilyen általában a sport, vagy munka. Aszexuálissá vált és ez neki tökéletesen megfelel, elfogadja így magát, csak hát éppen neked kínszenvedés.

Ha nem kíván és nem is kezdeményez, akkor nem sokat tudsz tenni. Ebben a kapcsolatban ő ilyen, lehet mással egy időre megváltozna, de ott sem lenne nála később központi kérdés a szex.

2015. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!