Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan mondjam el neki úgy, hogy ne hagyjon el. Nagyon rossz dolgot tettem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyzetben vagyok, hogy a barátom 8 hónapig volt előzetes letartóztatásban, most csütörtökön szabudul, és úgy néz ki nem fog ítéletet kapni. Ezek ellenére egy nagyon jó ember és őszintén mondom soha nem szeretet még így senki. Úgy bánik velem mint egy igazi hercegnővel.És én is nagyon szeretem! De amikor 6 hónap után a tárgyaláson azt mindta a bíró h még 2 hónapot bent tartja, kiborultam és megcsaltam. De csak egyszer és egy emberrel! Tudom ez nem mentség, hibáztam..

2015. szept. 21. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
6 honapig birtad, csak megigért 2-t nem?
2015. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, az a tiszta. Csak kínlódnál, meg ha esetleg mastól derül ki, mert mindig kiderül, az gaz.
2015. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
húha, amit veled meg a sráccal tesz azután már letöltendőt kell, h kapjon, kivéve, ha nagyon jó ügyvédje van.
2015. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjad el neki mindenkepp, en tudni akarnam.


Ha tenyleg egyszeri hiba volt, es megbantad, akkor lehet megbocsajt, de ennek az o dontesenek kell lennie, tiszteld ot ennyire


26/F

2015. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
El ne mond.. Minek mondanád? Tartsd meg magadnak a titkot!! Vagy bonyodalmat akarsz ???
2015. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

Most sokan fognak haragudni rám, de azért érdekes egy pár vagytok. Ő előzetesben, te még nyolc hónapot sem bírtál ki. Minősít mind a kettőtöket. Mi az, hogy 2 hónapot nem tudtad összezárva tartani a lábadat? Hűség!!!!

Véleményem szerint ne mond el neki, mert talán igaz, hogy amit nem tudunk az nem fáj. Ugyanakkor gondolkodj el, hogy van értelme folytatni ezt a kapcsolatot.

2015. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
64%

Szia ! Én is voltam börtönben . (bár kicsit többet )

Át tudom érezni a helyzeteteket . Valószinünek tartom , hogy a benti lét alatt te tartod benne a lelket és az irántad érzett szerelme .

Én azt mondanám , hogy ha nem ismeritek azt a fiút akivel megcsaltad akkor ne mond el neki . Legyen ez egy nagyon jó lecke neked , hogy bármikor elveszítheted azt akit szeretsz . Szeressétek egymást úgy mint azelőtt és legyetek boldogok .

2015. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!