Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira rossz ez a helyzet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rossz ez a helyzet. Hogyan mondjam el neki személyesen hogy megértse végre? Miért csinálja ezt, h szemrehányást tesz stb?

Figyelt kérdés

a barátommal már 1hete szakítottam, egyszerűen nem vagy szerelmes. 8hónapig jártunk. Én 17vagyok, ő 20.

Elmondtam neki az okokat, hogy egyszerűen nem szeretem, nem olyan vele, mint kéne lennie...és hogy nem tudok neki hazudni, és ez nem megy.

De smst irogat, hivogat... és képtelen elfogadni, hogy mivan.

Egyszer kiabál velem a telefonban, szemrehányásokat tesz, másszor meg nyugodt és normális.

Engem okol mindenért, hogy nekem erről tudnom kellett volna az elején, hogy ez így nem fog menni. Meghogy én nemértem, hogy ő hogy szenved. És hogy neki az fáj, hogy nekem a 8hónap semmit sem jelentett, meg hogy én végig hazudtam neki.

És folyton kérdezget valamit...néha már ugyan azokat, felesleges értelmetlen kérdéseket.

Kéri hogy meséljek az érzéseimről. De könyörgöm mit lehet arról beszélni, hogy nem szeretem??

Sír a telefonba, hogy neki nagyon rossz, mert én sokat adtam neki ebbe a 8hónapban, és hogy tökéletes vagyok neki. Meg hogyha vártam volna, hogy változzon, akkor most minden más lenne...

Szóval ilyeneket csinál.

Tegnap hivott este...felvettem. Beszéltünk 1órát.

És annyi hülyeséget hord össze. De pénteken megbeszéljük a dolgokat személyesen is. De annyira nemtudom mit tegyek:( Most komolyan azért én vagyok a hibás, mert nem szeretem?:S

Meg hibáztat engem, hogy ő futott utánam meg harcolt értem, meg ilyenek. Pedig sosem ment nekünk a dolog, veszekedtünk stb.

Azthittem, hogy legalább van önérzete, és nem alázza meg magát, békén hagy. De nem:S

Szeretném vele normálisan szemtől-szembe megbeszélni a dolgokat...

De telefonban folyton azt fújja, hogy nekem milyen könnyű, és hogy felét sem értem meg annak, hogy ő mit érez. Meg hogy én rideg vagyok vele, meg bunkó. És hogy ő nem hiszi el, hogy ő csak egy ember a számomra, és nem érzek már semmit.

Szörnyű:S Nekemis kellemetlen, de lemártiroz engem, és nem hiszi el, hogy nekemse jó a dolog.


2010. júl. 14. 10:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

jah, bocs ha hosszú lett.

De már totál összevagyok zavarodva, és magam alatt vagyok:( Nemtudok kitől segitséget kérni:( Légyszives ne hordjatok le:(

2010. júl. 14. 10:40
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem akarok tőle haraggal elválni, mert mint ember értékes marad nekem. Szóval szeretem, de NEM szerelemmel, csak szeretettel. Értitek, ugye?

De amiket mondd, egyszerűen nem hatnak meg, nem tehetek róla:(

Kérdeztem tőle, hogy hogyan legyen? ne beszéljünk soha többet? Mondja hogy neki az nem segit, mert attól ugyanugy rám fog gondolni, és szeretni fog.

Én ezt azért kérdeztem, mert várni akarok, hogy heverjen. De azt mondta, hogy majd ÉN keresem ha akarom...mert úgyis rideg vagyok vele telon...

2010. júl. 14. 10:43
 3/15 anonim ***** válasza:

Inkább örüljön,hogy nem bolondítottad tovább,ha nem bevalodtad az igazi érzelmeidet.

Mond meg neki,hogy átérzed a fájdalmát,de szerelem nélküli kapcsolat nem létezik!

Bíztasd,hogy majd talál még nálad jobbat is,csak legyen nyitott a világgal szemben.Beszélj a barátaival,mond el,hogy mi történt,és hogy ők is beszéljenek vele,talán hatnak rá.

Ha telefonál,ne vedd fel,ha sms-t ír rögtön olvasás nélkül törtöld!

2010. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ebben a 8 hónapban mondtad neki,hogy szereted? Hitetted azzal,akár egy napig is,hogy minden rendben köztetek?

Tudod 8 hónap nem kevés idő.Ha valami nem megy,plédául nincs szerelem,az hamarabb kiderül.Az ember érzi,hogy miért van együtt a másikkal.Unaloműzésből vagy valóban szerelemből.

Nagyon padlón van az exed és becsapva érzi magát.Tényleg jobb lenne egy utolsó személyes beszélgetést megejteni,de nyugodt helyen mindenképp,nem egy Meki teraszán.

Légy egy kicsit megértőbb!Akivel szakítanak,annak mindig rosszabb,mert ott általában még nem múltak el az érzelmek,míg a szakító fél már lezárta magában a dolgokat,mire eljutott odáig,hogy szakít.

Mindenképp nyugodt hangnemben beszélném ezt meg vele és megkérném,hogy most hagyjon időt,ne keressen,hogy mindketten fel tudjátok dolgozni,ami történt.Nagyon sajnálom szegényt,nagyon kiborult.

2010. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De miért nem érti meg senki sem, hogy nekem is nehéz és nekem is baromira rossz érzés, hogy egy ember miattam szenved, és még kelti bennek a lelkiismeret furdalást?:'(

Oké, neki nehezebb...de mit tegyek, hogy minden jó legyen és ne gyülöljön meg??? Hogyan kezeljem????

2010. júl. 14. 10:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megértetni, hogy a saját dolgát nehezíti ezzel a hozzáállással. Soha nem fog elszakadni, ha állandóan keres. Mond meg neki, ha újrakezdenétek, szeretne valaki olyannal lenni, aki nem is szereti?
2010. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted és nem érzel iránta semmit akkor nem is érdemes folytatni egy kapcsolatot. A barátod elég önző, hogy csak magára gondol. Ha nem ért a szép szóból üss meg keményebb hangot ha kell ordítsd el neki ,hogy már nem szereted és vége. Ha meg elkezdene fenyegetőzni, hogy csinál valamit magával ha nem mész vissza hozzá akkor meg végkép ne foglalkozz vele.
2010. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze,neked is sz@r érzés,mert most már visszacsinálnád,de értsd meg,hogy nem lehet úgy tenni,mintha nem történt volna semmi.Azt mondani vége és ne fájjon,ne érezzen semmit,mert azt mondtad ennyi volt.

Szakítottak már veled valaha?

Igen,a srác teljesen kiborult és saját magát alázza azzal,hogy neked könyörög,de teljesen elveszítette az ítélőképességét.Nem tudsz ebből a helyzetből jól kijönni,meg fog utálni,mert véget vetettél annak,amiben ő hitt.

Nem válaszoltál arra,hogy hitegetetted-e szerelemmel.Gondlom igen,8 hónap színjátékot egy nap alatt felborítani nem lehet úgy,hogy a másik ne érezze gyomorszájon rúgásnak.

2010. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Minden szakítás fáj, de ha még szerelmes beléd, akkor az nyilván neki még jobban fáj és szenved. Mondd meg neki személyesen is, hogy vége, nem akarsz tőle semmit, köszönöd a 8 hónapot, de te már nem szereted, ennyi. ha biztos vagy benne, hogy nem akarsz tőle semmit, akkor ne keresd, és az lenne neki is a legjobb, ha akkor sem vennéd fel ha ő keres, most zt ő nem látja, mert szerelmes, és veled akarna lenni, tudni aarról, hogy mit csinálsz, mi van veled, de mivel te már nem szereted, az a legjobb ha megszakítod vele a kapcsolatot.
2010. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

De nekem is olyan rossz ez tudjátok? Mert azért nekem is van lelkiismeretem, és lehuztam vele 8hónapot, és igen hitegettem, mert mondtam neki hogy szeretem. de akkor ugy éreztem, hogy ez így van...de egy idő után nem mondtam mert zavart maga a szó.

2010. júl. 14. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!