Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a baratnomne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a baratnomnek hogy mit dolgozok?

Figyelt kérdés

van egy munkam amire nem nagyon vagyok buszke…

(NEM FERFI PROSTI)

mar mar 3-4 eve vagyok belecsoppenve ebbe a helyzetbe es nem tudom hogyan mondjam el neki…nagyon szeretem es ez miatt felek hogy itthagy



2015. máj. 9. 09:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ha ő is ennyire szeret, akkor nem hagy el

párom csinálta már pénzért, nem szóltam rá semmit

24L

2015. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi a munkád?
2015. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

nem vagyok ferfi prosti es egyeb hozza hasonlo dolgok

19f

2015. máj. 9. 09:38
 4/18 2-es vagyok ***** válasza:
100%
Könnyebb lenne ha tudnánk mi a munkád :D
2015. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Légy vele őszinte! Minél hamarabb mondd el neki, ha szeret nem hagy el, ha nem szeret, akkor meg jobban is jártál. :)
2015. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

mond meg neki őszintén! tudom, hogy te szégyenled magad, de neki NE szégyelld ezt bevallani! Együtt talán ki tudtok találni jobbat is! Tuti, hogy meg fog érteni!


--Chocky--

2015. máj. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nyíltan mondd el neki, hogy nem akarod, hogy a kapcsolatotok rovására menjen a titkolózás.
2015. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Biztos közmunkás.; D
2015. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Guberálsz, lopsz, rabolsz, csalsz?

vagy mi lenne ami miatt ennyire kéne szégyenkezned?

Ha normális munka (a normális alatt a legálisat értem), akár milyen koszos, vagy gusztustalan, de másnak nem ártasz vele, akkor ha szeret veled marad, ha annyira gáznak tartja és elhagy miatta akkor meg se érdemelt téged. :)

2015. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ez eppenseggel illegalis es artok masnak vele…eleg rendesen
2015. máj. 9. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!