Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaljam meg? Én ezt már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaljam meg? Én ezt már nem érem fel ésszel!

Figyelt kérdés

Előzmény:

www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkapcsolati-problemak__7224540-igy-kene-leelnem-az-eletemet-elegedjek-meg-ezzel

Most próbáltam vele utoljára beszélni.

De mintha a falnak mondanám. Neki teljesen elég ez a havi egy "szex" , nekem viszont több kéne.

Sőt, én érzem magam sz.arul, hogy nem tartom tiszteletben az ő libidóját.


2015. szept. 22. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyd el
2015. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki!Ennél a pasival többet érdemesz!Némán még te érezd szarul magad mert hogy ő nem ohojt kufircolni nem.Mond meg neki vagy.ő fogja nyújtani a szexet és a törődés figyelmet vagy megvalom más férfitól.válaszok.
2015. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt írtad 3 műszakos... nem lehet, hogy túlságosan kimerült tőle? Tudom milyen 2 műszakban... a 3 annál is keményebb és brutálisan megöli a libidót... :\


Nem lehet, hogy ez áll a háttérben?

2015. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
No comment. :)
2015. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Már ha van gerinced. Zárd le a kapcsolatot, utána azzal d u g sz akivel akarsz. Miért mindjárt a párod megalázása az első ami eszedbe jut?
2015. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!