Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érem el, hogy újból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érem el, hogy újból érezzen valamit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az illető lány párkapcsolatban él. Tavaly nyár óta írogattunk egymásnak, meg többször találkoztunk, de soha nem volt semmi.

Érzelmileg viszont igen. Nekem még most sem sikerült elfelejtenem, pedig 2-3 hónapja csak nagyon semleges témáról írunk párszor.

Ő tisztában van az én érzéseimmel, sajnos (vagy nem) elmondtam. De ő sosem mondta mit érez, de éreztette erősen. Én rontottam el azzal, hogy sürgettem, és türelmetlen voltam, ezáltal többször írtam neki olyan üzenetet, ami sértő volt számára, holott nem annak szántam, csak a csalódottságom (hogy nem lehet enyém) ezt hozta ki belőlem.

Nem éreztem még soha ennyire erősen ezt senki iránt, és nem tudom elfogadni, hogy ennyi. A barátjával nincsenek meg jól, úgy hallottam külön is költöznek.

Sajnos nehezíti a dolgomat, hogy szinte napi szinten találkozunk, nagyon közel lakik, és együtt járunk tanfolyamra.

Mit tegyek, van értelme folytatni? Nem érdekel senki más. Nem akarom feladni, de tolakodó sem akarok lenni egyáltalán.

Valaki tudna tanácsot?


2015. jan. 28. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmmm.. én hasonló szituban vagyok. Egyet tehetsz! Kerek-perec elmondod neki még 1x, h mit is érzel, mit szeretnél és ugyan ezt megkérdezed a csajtól is.. Ne engedd h kitérjen a válasz elől! Ha pedig megteszi akkor törlés és tiltás közösségi oldalról meg mindenhonnan ahol csak kapcsolatba tudsz vele lépni, mert a csiki-csukinak nincs értelme! Ennyi! Nehéz dolog, de meg kell tenned, h egyről a kettőre juss. Ami nem megy azt nem kell erőltetni :/
2015. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a szivet nem lehet befolyásolni...max megprobalhatsz vele egy ideig hidegebben viselkedni es nem beszélgetni vele csak a minimalisat hatha rajon hogy hiányzol neki. De egyaltalan nem biztos hogy beválik. Sajna ha valaki nem érez irántad ugy azzal nem tudsz mit kezdeni

20/L

2015. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, hogy letiltom. Hogy szabaduljak valahogy. De a tanfolyamot nem tudom elkerülni, együtt megyünk. És így a dolog még nehezebb.
2015. jan. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!