Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom! Szintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom! Szintetek mit tegyek hogy neki is fájjon? Nekem hatalmas fájdalmat okozott, csaljam meg én is vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 20:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Velem vissza csalhatod..
2012. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
semmit, ne akarj fájdalmat okozni, majd fájni fog neki ha megérzi milyen nélküled
2012. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Ez a "csaljam meg énis" olyan óvodás szint... A leggázabb dolog amit ilyen helyzetben tenni lehet. Szakíts vele, ne r*bancoskodjál.
2012. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De szeretnék én is neki akkora fájdalmat okozni, mint ő nekem. Mivel megcsalt mégsem szerethetett annyira, hogy fájjon neki nélkülem :(
2012. aug. 26. 20:47
 5/26 anonim ***** válasza:
vágd le a péniszét! :D
2012. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

Ha te is megcsalnád, akkor semmivel sem lennél különb nála.

Szakítsd meg vele a kapcsolatot egy kis időre, az nagyobb fájdalmat okoz neki, mint az óvodás szintű visszacsalás.

2012. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az 1-es hozzászolóval együtt bevállalunk, mit szólsz?? Úgy duplán fog fájni neki :)))))
2012. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A legjobb amit nőként tehetsz azontúl hogy ott hagyod, az, hogy úgy csinálsz mintha nem vennél róla tudomást, nem érdekelne. Ha látja rajtad hogy elszomorít, és fájdalmat okoz neked, azzal csak felmegy az egoja , hogy na miattam sír a csaj szája...Ne is keresd, mosolyogj rá ha összefutsz vele, ez fog neki a legjobban fájni, hogy nincs rád semmilyen hatással.
2012. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Medvecsapdát az ajtóba mikor jön legközelebb!
2012. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Mond el minden ismerősödnek és a barátainak ,hogy mennyire kicsi neki meg ,hogy nem tudja használni. Hidd el elég megalázó lehet neki ,ha a barátai lenézik..

Ez amolyan minden korosztályban működő férfi önbecsülés. Hogyha elveszti a tiszteletet akkor mindennek vége.


Játszhatsz vele kikötözőset is. Vegyél egí bilincset vetkőztesd le kényeztesd ,ha elmegy hagy az ágyon meztelen megbilincselve. Hogyha rátalál valamelyik rokona annál nagyobb szégyen nem érheti soha.

2012. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!