Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ha nagyon imádtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha nagyon imádtok egy nőt, akkor hűségesek tudtok hozzá lenni vagy erősebb a férfi ösztön?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 22:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem ezen múlik. Legalábbis nálam nem. Ha nem szeretem se csalom meg. Becsületem a hűség ahogy a mondás tartja.
2015. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Akkor is ha nem imádom nagyon őt. Ez csak döntés kérdése. Ha nagyon nem jó valami szakítok. Nem vagyok én állat, hogy mindenhova be kellene dugnom ahova csak engedik. Csupán önkontroll kérdése.
2015. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Á, értem, a megcsalás az férfi ösztön. Nők nem szoktak olyat csinálni...
2015. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Hülyeség ez a férfi ösztön, nem vagyunk állatok.

(többnyire)

2015. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Nálam ez úgy működik, ha szerelmes vagyok egy nőbe, akkor valahogy kiiktatódnak az ilyen jellegű ösztöneim.
2015. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok gumigerincű. Ha van párom, akkor nem csalom meg. Ennyire egyszerű. Ha mással szeretnék kavarni, akkor szakítok, vagy alapból nem kezdek bele egy párkapcsolatba.


Aki gumigerincű annak mindegy, hogy mennyire szereti a párját, ugyanúgy meg fogja csalni.

2015. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én még akkor is hűséges vagyok hozzá ha elhagy :P Bár ennek vége lesz egyszer, de utána sem keresek 1-2 éjszakás kapcsolatokat. Nekem fontosak az érzelmek is, viszont egy idő után belefárad az ember hogy elölről kezd mindent... megismerni a másikat hónapokba, alaposan megismerni pedig évekbe telhet.
2015. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%
Erősebb a férfi ösztön.
2015. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 omba ***** válasza:
97%
Nagyon szeretem a kedvesemet. A férfiösztönöm azt súgja: szeressem még jobban!
2015. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Döntés és gerinc kérdése csupán. Ha hűséges akarsz lenni akkor az maradsz. Ennyi.
2015. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!