Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai nőket még mindig az ősi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőket még mindig az ősi ösztön (miszerint a férfi legyen magas, szálfa termetű legyen, hogy vadásszon, stb. ) irányítja párválasztáskor? Tudatosan, vagy nem? 21f

Figyelt kérdés
172 cm magas vagyok, se jóképű se ronda

2013. aug. 14. 00:43
1 2 3
 1/25 Marko polo ***** válasza:

Ki tudja ?:D

minden nő mást akar,,, mint az angol tanárok fordításnál, az egyiknek az a fontos hogy jól fordíts a másik meg azt akarja hogy "magyarosan" fordíts :D

2013. aug. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Marko polo ***** válasza:
ja, 192cm, dettó csak nem 21 :D De fiú
2013. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Neked könnyűűű :D
2013. aug. 14. 00:50
 4/25 anonim ***** válasza:
hát nem
2013. aug. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, hogy miért? Elvégre én vagyok a "selejt" férfi!!
2013. aug. 14. 01:03
 6/25 anonim ***** válasza:
Igen, de nem minden a magasság. A nők az alfahímekre (vagyis a valamiben kiemelkedő, vezető férfiakra) vadásznak.
2013. aug. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Marko polo ***** válasza:

ez így igaz, meg kell mutatnod hogy te vagy az alfa hím ...

És ha nem túlzod el akkor majd "elnyered a szívét" :D

2013. aug. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
De sokmindenben jó vagyok, de ezek nem olyan tulajdonságok, amiért szeretetre méltó lennék(pl. jól festek, gyors vagyok, szeretek írni, szeretnék gyereket stb.). Amúgy semmibe sem vagyok a legjobb. És ez egy alacsony embernek bizony szar, mivel nincs lehetősége bizonyítani.
2013. aug. 14. 01:11
 9/25 A kérdező kommentje:
Sajnos bennem van ez a versengés, és megbénít rendesen, minden férfiben vetélytársat látok, ami néhá motivál, de ált. nem jön jól.
2013. aug. 14. 01:13
 10/25 Marko polo ***** válasza:

erre pont van egy kínai bölcsesség basszus csak már nem tudom ki írta ,,, mind1 , a bölcsesség az hogy : A sors nem vigyáz alkotására így nem veszíti el ...

magyarán legyél csak laza és egyfelé koncentrállj , a leányra, és akkor ha te igyekszel legjobban de ez nem látszik meg rajtad akkor igen, neked sikerült, ha meg vetélytárs akkor minden a nőn mullik ahogy mondani szokás,,, sajnos volt már velem is ilyen , ráadásul haveromnak is tetszett... végül senkié nem lett mert egy nagyképű liba volt... és mellesleg mindenki legalább egy dologban első hisz amikor a szüleid hozzákezdtek a megteremtésedhez ott te voltát azon a versenyen az első és te nyerted meg a főnyereményt: Élhetsz és lehetnek problémáid amiket erre az oldalra tehetsz fel :D

2013. aug. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!