Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűségesebbek azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűségesebbek azok a férfiak, akik nem nézik meg a nőket, és nem olyan fontos nekik a szex?

Figyelt kérdés

Légyszi csak olyanok írjanak, akiknek van ilyesmi tapasztalatuk.


Mert mindkét fajta pasihoz volt szerencsém, és a mostaniban valahogy kevésbé tudok megbízni, mert tudom, hogy megnézi a nőket, felizgul rájuk, és emiatt úgy érzem, biztos könnyebben elcsábítható. Az persze előny, hogy jobb vele a szex.:)

Van ennek alapja?



2013. júl. 30. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Ti nők miért agyaltok annyit mindenen?

Nem elég,hogy veled van?

Amúgy meg tök 8,hogy megnézi a nőket vagy sem.Ha valami hiányzik neki akármilyen lehet a pasi megcsalhat.

2013. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
66%
Amelyk nem nézi meg a nőket azt nem is nevezném férfinak amig nézi őket addig ne aggodj amelyk nem nézi az lefekszik velük pasi vagyok ismerem a fajtám :D
2013. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző barátom nem nézte meg a nőket, mégis félre kacsingatott. Mostani barátom tudom hogy megnézni őket, néha még szórakozni is szoktunk rajta, pl "Jó feneke van annak a csajnak, mi? -Ja szerintem is, nő létemre nekem is tetszik." - szóval ilyenek. Nála megbízhatóbb és hűségesebb emberrel még nem találkoztam.
2013. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Magamból kiindulva (36 éves viszonylag sikeres és jóképű férfi, csajom 31 éves csinos, kulturált nő) azt mondom hogy minden férfi könnyen elcsábítható.


Ha csajommal vagyok, akkor csak szolidan és a legjobb nőket szoktam megnézni, max. enyhén rájuk mosolyogni. A 20 év körüli legcsinosabbakról ő is megszokta jegyezni, hogy 5-10 év múlva bomba nő válik belőle (az ő gondolkodása szerint a 30 év körüli csinos nő szebb, mint a 20 éves szépségkirálynők), a 30 körülieket azonban már nem dicséri.


Egyedül, vagy régi barátok társaságában persze jobban megnézem a nőket (barátok társaságában néha szinte fárasztóan egymást túllicitálva). Illetve ha öltöny van rajtam akkor engemet is elég jól megszoktak nézni jó nők is.

2013. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: kösz az infót, de ennél többre vagyok kíváncsi, lásd a kérdést.

Nálad mit jelent, hogy "elcsábítható"? A hűségről nem írtál, pedig az a kulcsszó a kérdésemben.

2013. aug. 1. 17:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A 36 éves bácsika csak magát fényezi, de a kérdés lényegét nem sikerült megértenie. :D
2013. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, szerintem tedd rendbe az önbizalmadat.

Olyan férfi nem született még, akinek ne lett volna fontos a szex úgy, hogy tudja is, hogy milyen...

2013. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem is lennék férfi, ha nem nézném meg a nőket:D
2013. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ te mit adsz meg neki, és ez a kulcsa az egésznek,ha megkap mindent otthon,miért menne máshova?

Pasi vagyok,tehát tudom miről beszélek,viszont ez elég ritka,hogy egy pasi mindent megkapjon a barátnőtől,feleségtől ergo másfelé fog menni egy idő után.

2013. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
alamuszi nyuszi nagyot ugrik
2013. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!