Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Igaz az a mondás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Igaz az a mondás, hogy "Legyen teli a has és kiürítve a zacsi. ", különben félre megy az illető?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 09:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
9-10! A szerelmes időszakban nem du.gnátok félre. Érhető. Na de a szerelmes időszak gyorsan múlik! 10 év együttlét után már csak a távolban van. Ilyenkor meg már akármit csinálhat az asszonyka, etethet, szexelhet úgy ahogy csak akarom, úgyis félremegyek HA ahhoz van kedvem. Nem oszt, nem szoroz, hogy teli a has, üres a zacsi. Én erről beszéltem. ŐSZINTÉN!
2015. szept. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
És mit szóltok ahhoz, hogy a nők is ugyanígy gondolkodnak, csak kaja helyett törődés kell nekik? Ők is simán félrekúrnak, ha nem kapják meg a jó szexet és a szerető férfit. Úgyhogy csak félre a büszkeséggel "friss puncit" kívánó férfiak, mert a Ti nőitek is ugyanúgy más férfi farkát szopják, ha nem tudjátok megadni nekik, amire szükségük van:)
2015. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
A pasi etikai szintjén múlik, hogy félrelép-e, nem azon, hogy Te mi mindent adtál meg neki. A hűséges típus akkor is kitart, ha ínséges idők vannak. :)
2015. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 mikeXxX ***** válasza:
100%
Már megint a férfiakat nézzük szemétnek . Mért kéne félre menni meg kell beszélni egy kapcsolatban mindent ! Ha úgy sem működik akkor meg szakítás és keresni egy jobbat nem élni egy értelmetlenben . Valamint azt is hozzá tenném hogy egy férfi udvarol randizgat és utána szed fel valakit míg egy nő mosolyog egy szépet és rögtön 200 jelentkező !
2015. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%

Főleg, ha tetézed lenézéssel, és megalázással.

Én úgy szoktam mondani, hogy ha üres a zacsi, akkor nem megy félre. Ha meg nem elégíti ki a felesége, akkor kénytelen lesz más nőhöz fordulni. Gyakorlatilag a felesége kergeti egy másik nőhöz.

2015. okt. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Freedmus válasza:
93%

Üdv! Ez is mint sok más marhaság csupán azokra igaz, akik tényleg ennyire egyszerűek, mint maga a kérdés.

Az élet nem csak a szexből és kajálásból áll. Lehet azért megy félre a pali, mert nem azonos a hullámhossz, vagy simán kihűl a dolog. A legtöbb esetben viszont akkor megy el a dolog, ha nincsen mögötte érzelem.

Én 16 éve együtt vagyok a párommal, és biztos nem mennék félre. Egy részt mert szeretem, más részt mindent meg kapok tőle amit keresek/tem. Fontos a kölcsönös tolerancia, persze ha ez nagyon messze van egymástól, akkor nem fog működni.

Ha érzel valamit a pasid részéről, akkor őszintén meg kell VELE beszélned.

2015. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%
Ezek szerint te még soha nem "nélkülöztél", persze papucsként senkinek sem hiányzik a szex, mert az önbizalom nélkül egy férfinek sem megy. Akkor már tényleg csak a beszélgetés marad, de persze csak akkor, ha lehet beszélni a feleséggel, mert az sem jellemző...
2015. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Egy normálisan működő kapcsolatban működik a szex is. Ha ritka, vagy hosszabb időn át szünetel az egy pár számára biztosan kapcsolatpróbáló időszak lesz.

A kaja ebben a mondásabn inkább a gondoskodást fejezné ki. És igen, tradícionálisan a nő gondoskodik a férje mindennapi szükségleteiről (kaja, tiszta ruha, figyelem és szex). Persze, ma már sokfelé kikopik ez a hagyományos gondolkodás, de a zsigereinkben még benne van ennek az igénye.

Szóval ne csodálkozzunk, hogy tönkremegy a kapcsolat, ha semmilyen módon nem fejezzük ki a szeretetünket.

2015. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Az egyszerű, primitív férfiak esetében igaz lehet...
2015. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Citation ***** válasza:
Nem igaz.
2015. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!