Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak szerintem aljas dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem aljas dolog elhívni más barátnőjét strandolni az illető háta mögött?

Figyelt kérdés
Kiküldetésben vagyok majdnem két hónapig és az egyik kedves kollégám elhívta a barátnőmet strandra úgy, hogy nekem elfelejtett szólni, azt azért hozzá kell tennem, hogy nem kettesben lettek volna. A barátnőm nem ment el és elmesélte a dolgot, de a kolléga valahogy megfeledkezett erről, miközben elvileg "munkahelyi haverság" van köztünk. Csak én vagyok olyan régimódi, hogy szerintem illett volna szólnia, hogy elhívja, vagy tényleg megérdemel pár keresetlen szót?
2015. júl. 24. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Mivel a barátnőd nem ment el vele, így a csávó hiába próbálkozott, tehát feleslegesek a keresetlen szavak, én csak kinevetném, hogy hogyan is gondolhatta egyáltalán...
2015. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell felfújni,mert nemcsak ketten lettek volna.
2015. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a közös strandolás még nem akkora dolog, egy sima program, emberek a családjukkal, barátokkal is járnak strandra. Erről nem a kollégának kell szólnia, hanem a barátnődnek, hogy mennek xy-nal strandra (ha ment volna).
2015. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Mivel nem randira hívta, miért kellett volna beszámolnia? Haverok vagytok, te messze vagy, nagyobb társasággal strandolni mentek, feldobta neki is, hogy csatlakozhat. Arról is be kell számolniuk, ha egymásra köszönnek az utcán? Gondolod, ha a közös program nem merül ki annyiban, hogy "Jössz velünk?" "Nem, köszi.", akkor is titkolta volna? Miért? Ez ebben az állapotában csak egy szóváltás, mivel nem valósul meg és nincs mögöttes tartalma, kár róla többet beszélni.
2015. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
nem ismerem a kollegádat, ezért nem tudom mit akart. Viszont előfordult velem is, hogy haverom barátnőjét elhívtam egy helyre, ahova többen mentünk volna hátsószándék nélkül, csak azért mert haver nem ért rá és tudtam h a barátnő érdekelt. Nem szóltam havernak, mert nem gondoltam bele egyáltalán, hogy így is érthet, ahogy te. Mivel mind ketten ismertek, tudták, hogy nem vagyok olyan ezért nem is lett belőle nagy balhé. csak azért mondtam, hogy könnyen előfordulhat, hogy csak jó szándék vezérelte, de ha más a személyisége és másból is arra következtetsz, hogy volt hátsószándék, akkor verd ki a balhét.
2015. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Minden az emberek közötti kapcsolatokon múlik. Van ilyan haverom akinek simán elhívhatnám a barátnőjét/ feleségét/lányát strandolni anélkül hogy szaladna a gyakorikerdesekre hisztizni.
2015. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%
Valóban aljas, egyelőre csak beszélgess el a barátnőddel erről. A srácnak annyit mondhatsz: Ha leközelebb mennél strandolni, én is megyek ;) . Érteni fogja a célzást.
2015. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem randira hívta hanem egy barátokkal közös programra....ebben én nem látok semmi kivetnivalót. Ha zavar Téged, hogy a magára hagyott párod társaságba jár a barátokkal a távolléted alatt, akkor jobb ha kamerát szerelsz rá.

37F

2015. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Most az bánt, hogy téged nem hívott, vagy az, hogy a barátnőd esetleg tetszik neki és te többet akarsz ettől a kollegádtól? Atttól hogy haverok vagytok, nem kell midnenről neked beszámolnia. Nem a pasid, nem tartozik számadással neked.
2015. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Egy férfi nem hív csak úgy el egy nőt strandra. Gondolom a csajod nem egy 120 kg-os ronda nő. Szóval a haverod bikiniben akarta látni a csajodat.
2015. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!