Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a biohumanoid embriórepro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a biohumanoid embrióreprodukálók honnan veszik hogy már ismerkedésnél mindent meg kell kapniuk, csak azért mert ők fognak majd később magzatot a világra hozni, ha az illető feleségül is veszi őket?

Figyelt kérdés

Már az első randin megy az állapotfelmérés, milyen az anyagi helyzet, mit dolgozik az illető, milyen kocsija van, milyen ruha van rajta, és ebből egy eszesebb nő máris levon hosszú évekre menő következtetéseket, ugye női logika.

Mindezt honnan veszik a mai nők hogy így kell csinálni?

Egymást okítják ki ilyen kérdésekben, és azért csinál így mindegyik, ha ismerkedésre kerül a sor?



2015. szept. 26. 17:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Mivel a külső mellett a pénz a másik fontos szempont nekik, igyekeznek feltérképezni a partner anyagi helyzetét. Viszont a kérdésed tartalmaz egy tévedést is: a mai lányok nagy részének esze ágában sincs gyereket szülni.
2015. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Igen, vannak számító nők, akik a pénzt meg a kocsit nézik. De vannak nem ilyen nők is.

Javaslom, hogy az ilyeneket ignoráld, és keresd a nem olyanokat!

2015. szept. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
* nem ilyeneket
2015. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Ez mindig is ment, legfeljebb nem ilyen nyíltan. Azért az ember egy csomó dologba belegondol ha komolyabbat tervez, igazából így a másik oldalról nézve is benne van a pakliban ez.

De kb. süt az utálat a kérdésedből, ha élőben is ezt adod elő nekik, akkor hiába a BMW vagy bármi más.


29F

2015. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudsz felmutatni semmit és ezért frusztrálnak a kérdések? Szomorú. De legalább nincs rajtad nyomás hogy szaporodnod kell.
2015. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%

En soha nem neztem a kulsosegetek. Mindig elobb megismertem az illetot. Mit szamit ha valakinek limoja van, vagy egy pici trabija vagy semmien jarmuve ha szeretem az illetot es vele kepzelem el a jovom?

Majd kozosen elintezzuk, igy mukodik Minden egeszseges kapcsolat

18/L

2015. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Ezen mit rángatózol?

Ő dolga mi alapján ítél, ugyanúgy, ahogy a te dolog, te mi alapján ítéled meg őt.


Amúgy mondjuk az anyagi helyzet adott életkor után szerintem nem mindegy. Azért lehet, nem akar a híd alatt csövezni vele.

Az, hogy öltözködik lehet árulkodó jele az igényességének, ami nem egy rossz emberi tulajdonság, ha nincs túlzásba víve.

Mit dolgozik, utalhat az életvitelére, ami fontos lehet lehet a későbbiekben.


Na mindegy, én nem akarlak győzködni, de szerintem van az az életkor és alapszándék, amikor már ezt is mérlegelik a felek, és nem azért mert ők mindent meg akarnak kapni, csak muszáj egy szűrtőfeltételt alkalmazni ami alapvetően időt takarít meg mindenkinek.

Sajnos ez van.

És férfiként írom ezt.

És igen, tudom, van aki csak az autót csekkolja, de az meg megérdemli azt akié az autó, mert az tudni fogja, miért van vele és úgyis fog vele bánni, élménybeszámolós tapasztalat.

2015. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
29%

Az a megfogalmazás...:D

Hm, azt én is aláírom, hogy szinte első randin rögvest rákérdeznek a mivel foglalkozolra. Biztosan van ebben őszinte érdeklődés is, de azért ne már, hogy csak amiatt kérdezik meg. :) Azzal tudnám magyarázni, hogy a nők szemében az elsődleges biztonsági forrás az egzisztencia, hiszen nem akarnak csak úgy a bizonytalanságba szülni majd. Na most más kérdés, hogy a legtöbb randi ugye azért nem végződik gyermeknemzéssel a mai világban, tehát valahol jogosan tehetnénk fel emiatt a kérdést, hogy akkor mire fel van felmérve a dolog?

2015. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%

# 6:


világnézet, hozzáállás: kiváló

hejessírás: dugni való, elégtelen

2015. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Ostobaság. Nagyon sokan szerény anyagi háttérrel jönnek össze és együtt építenek fel egy életet.

Én pl nem azért szoktam megkérdezni, mit dolgozik mert az anyagi helyzete érdekel, hanem mert kíváncsi vagyok hogy MIT DOLGOZIK. Hogy mivel tölti a napját, szereti-e stb. Ennyi. Én is imádok a munkámról beszélni. Nem kell mindenbe rosszat belelátni. És még sosem kérdeztem meg senkitől,milyen kocsija van, kivéve ha azt mondja hogy az autó a hobbija, akkor udvariasságból rákérdezek, mert gondolom szeret róla ő is beszélni.

2015. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!