Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem tul magam rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem tul magam rajta, ha meglattam a paromat a sajat agyunkban egy prostitualtal? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap elott este, kicsit korabban ertem haza. Gondoltam meglepem a paromat, csendben nyitottam ajtot, felsem tunt a noi cipo. Am mikor a szobank ajtajahoz ertem, eletem legborzasztobb latvanya fogadott, a paromon egy prostitualt es csibaltak amit kell, ok nem vettek eszre, kb 5 percig ott altam sokkos allapotban majd kimentem ax ajto ele es vartam. Mikor vegeztek, es kijittek nagy volt a meglepetes. A parom sirt, hogy sajnalja, megbeszeltuk, hogy elfelejtjuk a dolgot. Sajnos ez nem konnyu. Mikor hozzam er, a fejemben a kep van, mikor azt a lanyt simogatja es azonnal elhuzodik. A kapcsolatunk a szakadek szelen al. Mit tudok tenni??? A szexualis eletunkkel nemvolt gond, minsen nap, vagy masnap szeretkeztunk. Minden vagyat teljesitettem. SZERETNEK FELEDNI, DE HOGYAN????

2013. okt. 13. 09:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
mér akarod elfelejteni? gumi volt rajta? HIV+-os vagy már a 20-30 retek miatt?
2013. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Emelt fővel lépj ki. Ebből normális kapcsolat nem lesz már, ezt te is tudod. Az is más ha úgy csal meg, hogy nem láttad, és a te eseted is.
2013. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

he?

O_o

2013. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ez vagy kamu, vagy te egy hülye vagy! Ezt meg akarod bocsájtani???? Meg is érdemled akkor, ha majd máskor is megcsal!
2013. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a nyelvtani hibakert, masodik napos kisirt szemmel, mar alig latok valamit.
2013. okt. 13. 09:18
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék vele a helyedben. Undorító!! Mást dugott én ezek után nem nyúlnék hozzá az biztos.
2013. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%
kutyaharapást szőrével! hagyd el, éljél.
2013. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnem megnocsajtani, es elfelejteni a dolgot. Eddig olyan volt a kapcsolatunk, mint senki masnak. Mindenunk megvolt. Bizalom, szeretet,szerelem es egy kozos ket eves gyermek. Mindennel jobban szeretem ot.
2013. okt. 13. 09:21
 9/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem a nyelvtani hibákon akadtunk ki, hanem azon, hogy képes vagy egy ilyet megbocsájtani! Mi az ami számodra szakító ok lenne??
2013. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnem megnosajtani, es elfelejteni a dolgot. Eddig olyan volt a kapcsolatunk, mint senki masnak. Mindenunk megvolt. Bizalom, szeretet,szerelem es egy kozos ket eves gyermek. Mindennel jobban szeretem ot.
2013. okt. 13. 09:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!