Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan barátnőtök, aki ott hagyott titeket egy "jobb" pasiért, majd az kidobta őt, és utána vissza akarta könyörögni magát hozzátok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem azért dobott mert megijedt a gyűrűtől és magától attól ,hogy házasság és gyerek. 7 év után...
2015. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaj szegény, ha lett volna ilyen ki is röhögtem volna :D
2015. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
nem volt de tuti nem fogadnám vissza
2015. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem voltunk kapcsolatban, netes ismerkedés volt. A csajjal egész jól elvoltam hónapokon át, mindent tudtunk egymásról. Terveztük a talit, fura módon lemondta. Tulajdonképpen több mint fél éven keresztül hazudozott összevissza az életéről. Majd egyszer csak fogta magát és "lelépett" egy jóképű csodahapsival, aki olyan jó hozzá, mindent meg tud vele beszélni. Hát mondom oké! Így döntött, akkor elfogadom.


Fél évig sem voltak együtt a gyerekkel, csupa hazudozásból állt a kapcsolatuk, mindketten ott verték át egymást, ahol csak tudták. :D Aztán egyszer csak mit ad isten, egy bocsánatkérő és egyben számon kérő levélke érkezett az e-mailemre, amiben azt taglalta, hogy a kettőnk közötti kommunikáció megszakadása az én hibám volt, köszönjem magamnak, hogy már nem beszélünk, és majd egyszer rá fogok jönni, hogy mit vesztettem. :D Elolvastam, röhögtem egy hatalmasat, és töröltem a levelet a gеcibe. A következő napokban megszaporodtak a rejtett számú hívások a mobilomon. Nahát, ki érti ezt...


Nem vicc, egy 24 éves "nőről" volt szó.

2015. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, fordítottja is van.

Nekem az egyik volt barátom szakított velem (én 25 éves voltam, ő 24), összejött egy 18 éves csajjal (aki $zarabbul nézett ko ugyan, mint én, de legalább fiatal volt, és független, míg nekem ott volt a 4 éves lányom az előző kapcsolatomból.)


Azóta eltelt másfél év, kb 4x próbálkozott, de nem éreztem értelmét....

2015. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy "édes hármas" kapcsolatom 3 hónapig, ahol mint később kiderült a partnerem 2 pasival kavart egyszerre. Én voltam az új hapsi és volt mellettem egy régebbi kapcsolata is egy idősebb férfivel.

Amikor kezdett kellemetlen lenni számára a szitu dobott azzal a szöveggel, hogy már nem szerelmes belém, amit ha nehezen is, de tudomásul vettem. Pechére a másik pasi meg valakitől megtudta, hogy mással is kavart így Ő is kidobta. Mivel nem volt éppen hova mennie bepróbálkozott hátha megbocsájtok, de a képébe nevettem.

37F

2015. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én inkább a "másik pasi" szoktam lenni, akivel csalnak embereket, meg akiért elhagyják a párjukat, de aztán a nagy részük szépen átejtett engem is. :)
2015. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Annyi különbséggel volt, hogy nem őt dobták, hanem ő dobta a másik srácot, és utána vissza akarta magát könyörögni, bár hiába tette.
2015. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
én voltam ilyen, még tiniként, és a srác értelemszerűen nem fogadott vissza... azóta meg már felnőttem.
2015. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedési fázisban közölte a csaj, hogy egy másik fiúval is kavar, és bocsika, de ő a nyerő. Kb. egy-másfél hónappal később rám írt, hogy "Mi újság velem?", meg "Már régen beszéltünk.". Aztán kinyögte, hogy szétmentek, és szeretne visszatáncolni. Akkor én mondtam meg neki, hogy bocsika, de nem te vagy a nyerő. :D
2015. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!