Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi annak az oka hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi annak az oka hogy sokkal több a megcsalás manapság mint 30-40 évvel ezelőtt? Ennyire élvhajhász értéknélküli hűségnélküli brigád lett a mai fiatalság?

Figyelt kérdés
Csak a változatos szex számít nekik az életben és semmi más?

2015. okt. 4. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem több, csak a közösségi médiának és a mobiltelefonoknak köszönhetően könnyebben kiderülnek a dolgok.


Falun éltem sokáig (20 évig) és ott mindenki mindenkivel... igen, az idősebb korosztály is.

2015. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
régen csak jobban tudtak titkot tartani
2015. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
régen is volt megcsalás csak titokban tartották
2015. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

"hogy sokkal több a megcsalás manapság mint 30-40 évvel ezelőtt"


Erre tudsz valami hihető forrást mutatni?

2015. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem több szerintem. Csak régen nem volt ez a rögtön összeköltözős kapcsolat. Volt egy házasság, amit foggal körömmel védtek, ha ki is derült egy megcsalás, nem reklámozták.
2015. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem több, csak most már gyorsabban terjednek az információk, és a pletyka is.
2015. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

régen volt 1 havi lap, meg egy rádió 2 fogható sávval.


Szóval a hír 1 év alatt járta körbe a világot és volt ahova el se jutott.

2015. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen is hasonló tendencia volt,csak könnyebb volt titkolni.Nem volt internet,azon társkeresők,ahol szexet jelöl be az illető,mint társkeresési célt,na meg tinder se volt,ami a legtöbb okostelefonnal rendelkező egyén kipróbált már.
2015. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vidéken ennek nagyobb hagyománya van. Csak most már van telefon, és könnyebb lebukni. Régen nem volt ilyen könnyű elcsúszni.

Nekem a "csajom" gyöngyösi, elég sok embert ismerek, ott, de azt tudom, hogy 90%-a a városnak félrejár. Köztünk az én mostani csajom is, velem. :D

De tudnék ám a Hatvaniakról is mesélni, főleg az élenjáróról. :D De ott most sem szokás reklámozni, hanem mindenki félrenéz, meg csöndben marad. És úgy tesznek, mintha mi sem történt volna. Ez vidék ott 300 éve alatt csak az épületek lettek mások, az emberek nem. És a szokások sem. Ha szar a házasság, mindenki félrekefél, aztán úgy tesznek, mintha mi sem történt volna. Ezért szeretek vidékre járni 2 nap alatt simán összefogsz magadnak 3-4 nőt, és tuti, hogy mind házas.

2015. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Valószínű, hogy nem a mennyiség több, hanem a kifogás. Manapság már annyiféle elvárás lehetséges és olyan szabadok az emberek, hogy gyakoribbnak tűnik.

Egyébként meg sokan ész nélkül, akár csak a szex miatt mennek bele egy kapcsolatba és a végén kiderül, hogy nem is illenek össze. Legalábbis nekem ez az eddigi tapasztalatom.

2015. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!