Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A 3. olyan nőbe futok aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3. olyan nőbe futok aki "mondd valamit" közben meg másokkal is "kavar". Ez már trend?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy naív férfi, igazából nekem is volt ilyen korszakom amikor "hajtottam a nőket". Na de amikor az ember tök komolyan beszél a másikkal, elmondja milyen tervei vannak, és sugallja hogy: "figyi nem csak szexelni akarok veled", akkor miért kapcsol be a nőknél valami és kezdenek el több vasat tartani? :D


Tudom, nem mindenkire igaz ez, csak az utóbbi tapasztalataim ezt mutatják. Ez valami új divathullám? :D


Megfordult a kocka?

26F



2015. okt. 13. 08:00
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
37%

az ostoba, fiatal trend 3,14csáknál ez előfordulhat, sőt minden napi jelenség.

ez van, sajnos.

ki kell fogni az értelmes, intelligens (érzelmileg is) csajokat.

2015. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

mond valamit - 1 d-vel írjuk. 2d-vel már felszólító mód..


Amúhy nem, nincs ilyen trend, keresd csak tovább az igazit, meg fogod találni.

2015. okt. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Amikor egy barátomat elhagyta a felesége egy másik férfiért, akkor mondta valaki, hogy olyan, mint az orángután: csak akkor engedi el az ágat, ha már fogja a következőt. :)

Van ilyen férfiben is, nem csak nőben, ez nem nemhez köthető tulajdonság. Én nők között is talán ez a kisebb része, a többsége csak egy kapura játszik.

2015. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat.


1# Valóban fiatalabbak voltak mint én... lehet nem kéne áltatnom magamat, és hagyni a nálamnál fiatalabb korosztályt (3-4 év volt köztünk), de mindig "adok esélyt"... aztán csak lesek hogy milyen ostoba szituációk keverednek...


3# Ez a hasonlat fantasztikus :D Jót nevettem :D

2015. okt. 13. 08:57
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy amíg valaki nem köteleződik el valakivel, értsd úgy, hogy nincs kimondva járás, addig több lehetséges partner is talonban van, férfi-női oldalról egyaránt.
2015. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Oké de azt vegyük figyelemeb hogy addig nem is nagyon mondod ki hogy "legyünk együtt" amikor tudod h a talonban még van 2 másik ember is :D Vagy csak téged akarjon vagy senkit. Nemde? :)


ÍGy ez egy lehetetlen elgondolás :D Természetesen mindenki válogat, és a legjobbat akarja...na de valamit valamiért. Van egy határ, amikor már tudod hogy NA Ő KELL NEKEM. Akkor érdemes leépíteni a többieket. Na ez az amit nem láttam :)

2015. okt. 13. 15:56
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha már egyértelműen megvan a szándék, ne legyen más is a kalapban, csak ez mindenkinél másképp működik. :-) Én az első csókot tartom vízválasztónak, addig igazából nem is beszélek együtt járásról.
2015. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ó hát ha tudnád :D Másoknál az első csók kb semmit sem jelent. Volt egy lány aki azt mondta hogy neki a csók olyan mintha megsimogatnám...MONDOM MI??? :D Akkor minden férfi megcsókolhat? erre ő: hát erős túlzással de igen... a szextől számítja a járást :D


Hát a határok kitágultak :D (meg lehet más is ebben az esetben) :D

2015. okt. 13. 18:50
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vannak olyanok is, de nem mindenki olyan, és ilyenek régen is voltak, amikor én voltam huszonpár éves, akkor is, meg a szüleim fiatalkorában is biztos volt ilyen, csak akkor nem volt internet. :-)
2015. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hozott anyagból dolgozunk :D
2015. okt. 13. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!