Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen véleményetek lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleményetek lenne arról a lányról, aki azt vallja, hogy nem számít, ha kapcsolatban van valakivel és közben néha lefekszik másokkal is (érzelem nélkül történik)? Ez nem számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, a barátjával miben egyeztek meg. Lehet, hogy ez mindkettőjüknek belefér.
2015. szept. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pasid tud róla?

Ő is megdönget néha más lányokat?

2015. szept. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez akárhogy is nézzük megcsalás. Nem ebben egyeztünk meg, de a lánynál néha belefér a szerelem nélküli szex.
2015. szept. 25. 00:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: és még vele vagy?
2015. szept. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elso alkalom utan kivagnam. A megcsalas nalam vegleges kovetkezmenyekkel jar. Az tobbe a szemem ele ne merjen kerulni nem erdekel mennyire szerettem.

18/L

2015. szept. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

amíg nem az én csajom,hanem a dugipajtik táborát erősítem,addig állva tapsolok neki és megdicsérem,hogy milyen logikus,újító is a gondolatmenete.

ha a csajom lenne és ez kiderülne,akkor két büdös nagy pofon kiosztása után elválnának útjaink.

2015. szept. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fish1 ***** válasza:
Ezek után hogy bízol meg benne? Bizalom nélkül hogy lehet kapcsolatot építeni? -_-
2015. szept. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sehogy. Nem vagyunk már együtt. Utána még jó ideig vele voltam. Nem tudtam elengedni. Később beláttam, hogy más irányba vezetnek az utunk.
2015. szept. 25. 11:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak magyarul nem tudok. Még egyszer. Más irányba vezet az utunk.
2015. szept. 25. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!