Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit jelenthet ez? A férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? A férjemet megkérdeztem hogy megtudna e csalni engem, és azt válaszolta hogy igen de nem tudja hogy utánna hogy tudna a szemembe nézni!

Figyelt kérdés

Jobb lesz ha utánna nézek a dolgoknak, ugye?

Hogy mondhat ilyet???



2015. okt. 13. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Ha ilyen válaszra nem számítottál akkor mi a phaszomért kérdezted meg?


Ha az emberiség még nem is, de te már megérettél a pusztulásra.

2015. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van stílusod nem mondom!😉
2015. okt. 13. 15:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Tudom. :)
2015. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Jaja, kezdj el kutakodni, hatha kivag a francba a feltekenykedesedert.


Sosem ertettem, minek kell b*szogatni valakit ilyen idiota kerdesekkel.

2015. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén nem értem miért kell ilyeneket kérdezni. Jól írta az első.


26N

2015. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jól válaszolt a férjed. Úgyhogy nincs minek utánanézned.
2015. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként is úgy gondolom, hogy nem kell olyat kérdezni, amire nem akarod hallani a választ. A férjed őszintén válaszolt egy neki feltett kérdésre. Akkor lenne okod a félelemre, ha udvariasságból hazudozna. Ez egy korrekt válasz volt egy kérdésre. Ez van. Mi az, hogy utána nézel dolgoknak? Most azért, mert őszinte volt, az agyára mész majd a féltékenykedéssel? Mi a célod, válni? Mert ha nem, akkor fogd vissza magad! Nem csinált semmit, és a válasza alapján nem is fog. Az más kérdés, hogy nem azért nem tesz semmit, mert nem tudná megtenni, hanem azért, mert nem akar téged megbántani. De végülis a hűség nem zsigerből jön, hanem tudatos döntés kérdése, mind a két fél részéről. Nem tudom, miért kell ezen így kiakadnod. N32
2015. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én már megtanultam, sose kérdezzek olyat, amire a válasz olyan lesz, és fájni fog. Nem ítéllek el, mert megkérdezted tőle, kíváncsi voltál, de ne kutakodj, zárd le magadban, csak akkor ha vannak erre intő jelek, és többet ne kérdezz ilyeneket tőle! ;)
2015. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
43%

mi a szájbatolt karimás úristennek kérdeznek egyes emberek, amikor nincsenek felkészülve az esetleges válaszra? Aztán meg megy a hiszti, a sértődés és a duzzogás.

Ha legközelebb újra leküzdhetetlen késztetést érzel hülye kérdésekre, akkor közöld a választ is, amit hallani szeretnél, hogy buksisimire vágysz igazából.

2015. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Néha rájövök, hogy a kapcsolatok nagy része mennyire felszínes és semmitmondó, színtisztán csak a dugásról szól. "Emberek", ez szánalmas.
2015. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!