Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor megkérdeztem egy ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor megkérdeztem egy ismerős férfit, szerinte miért nincs barátom, ő ezt válaszolta (. )?

Figyelt kérdés

Azt mondta azért mert olyan tökéletes képet festek magamról a beszédemmel, a mozdulataimmal, illetve a magatartásommal, hogy az már ijesztően ridegnek tűnik. És senki sem vágyik egy tökéletesnek tűnő jégcsapra, aki mellett megfelelési kényszere van az embernek.


Hát... ez eléggé arcon vágott. Nem vagyok rideg, sem jégcsap. Épp az ellenkezője, az az igazi "odabújok megsimogatom, megszeretgetem" típus és lesokkol a tudat, hogy ennek az ellenkezője jön le.


Követelőző sem vagyok, aki miatt megfelelési kényszert kellene éreznie a másiknak, mégis több barátomat is megkérdeztem és MIND azt felelte, hogy van benne valami.


Mi az amit rosszul csinálok? Hol a hiba a személyiségemben? Hogyan tudnék változtatni rajta?


A kérdés azoknak szól főleg, akik tudják miről beszélek, akiket hasonlóan ítélnek meg az emberek, mint engem.

Köszönöm!


23L


2013. nov. 11. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
több hülyéskedés! szabadulj fel és nyílj meg az emberek előtt, ne csak a tanult, udvarias, "tökéletes" mintát kövesd
2013. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha alapból ilyen vagy, akkor ez nem lesz egyszerű. Meg én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy nem veled van a probléma, hanem a többieknek van kisebbségi érzése.
2013. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:
Nem is úgy értette, hogy olyan vagy, hanem külsőre ezt látni rajtad.
2013. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia! rólam is detto ez jön le állítólag, pedig pont az ellentéte vagyok belülről, ahogyan Te is! mondjuk én tudom magamról, hogy önbizalomhiányom van és eléggé próbálok másoknak megfelelni, illetve el is zárkózom, mert félek, hogy nem vagyok elég jó. :/ neked van hasonló problémád?
2013. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4-es!


Ugyanez van velem is! Próbálok megfelelni mindenkinek de persze csak addig a határig, amíg nekem jó. Igyekszem udvarias lenni meg kedves. Néha már túlontúl is. De meg szeretnék változni mert ez nem állapot, hogy mindenkit elriasztok magam mellől.

2013. nov. 11. 22:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem ismerünk ahhoz hogy ezt megválaszoljuk.
2013. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem kell ilyennek vagy olyannak lenned, sürgetned sem kell semmit. úgyis megtalálés arcon csapa szerelem vagy egy kapcsolat. ha görcsösen akarod az érződik és nem kellesz a kutyának sem:d
2013. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
rám is ezt mondják,plusz még hogy beképzeltnek tűnök,de 2 perc szóváltás után meg mondják hogy nem is gondolták volna,hogy ilyen aranyos vagyok.. nem tudok mit tenni ez ellen, én észre sem veszem:S de szerintem is jobb ha önmagad maradsz,majd lesz valaki aki ezt értékeli!:)
2013. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ASOT ***** válasza:
Igen, persze, csak nem árt ha legalább a szemedről leolvasztod a jeget, hogy lássanak belőled valamit ami miatt érdemes odamenni...
2013. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, akkor hasonlítunk, még a korunk is stimmel! :) Nem tudom mit tanácsolhatnék, nekem azt szokták mondani, hogy mosolyogjak sokat, legyek nyitottabb, ne görcsöljek annyit! Ez elég nehéz, mert most amúgy is egy rosszabb korszakomat élem... de biztos vagyok benne, hogy emiatt én is elijesztem a pasikat, van aki szerint megközelíthetetlen látszatot keltek!
2013. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!