Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A vitát kerüli, vagy titkolózik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vitát kerüli, vagy titkolózik?

Figyelt kérdés

Páorom főleg férfiak között dolgozik,de van egy nő kollégája, akivel jóban van.


A csaj kb. 15évvel idősebb Nála, és puszival köszönés viszonyban vannak, plusz ha a párom nem akar átmenni a raktárba alkatrészért felhívja a nőt stb.


De tudni kell, hogy 7éve együtt dolgoznak, párom szerint vicces hogy féltékeny vagyok a nőre, mert sosem volt köztük semmi, és attól hogy kedveli nem jön be neki,mint nő.


Többször volt ebből vitánk, hogy gyanusítottam, féltékenykedtem.

Elszokta mesélni, ha a nő van araktárban, meg azt is ha beszélgetnek stb.


De tegnap rákérdeztem és egyből mondta hogy "na ezt a témát hagyjuk! Most fejezzük be! egy mondatot sem beszélek róla"


AZért nem beszél róla,mert tudja hogy úgyis féltékenykedek és mindenbe belekötök, vagy mert pl. tényleg csal vele és titkolózik?


Amugy szeretget, kedves, figyelmes..semmi fura..


2015. okt. 16. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem volt már neked erről egy hasonló kérdésed?

Szerintem, ha folyamatosan nyaggatod vele, szimplán elege van. Nem tud már újat mondani, ezért úgy gondolta, ez a legegyszerűbb megoldás, ha nem is beszéltek róla.

Én azt mondanám, hogyha magától el szokta mesélni, akkor kár kiakadni rajta. Amúgy is, gondolj bele, most tényleg egy 15 évvel idősebb nővel akarna kikezdeni...?

2015. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és nem szeretnélek megbántani, de már olvasni is nagyon fárasztó és idegesítő volt a sztorid. Nem írigylem a párod és becsületére váljon, hogy eddig türelmes volt veled.


"AZért nem beszél róla,mert tudja hogy úgyis féltékenykedek és mindenbe belekötök," - IGEN, és tele van a hócipője. Lazíts, járj a kedvében, szeresd, bízz benne, mert különben elveszíted. Vagy keress fel egy szakembert, aki segít kigyógyítani ebből a butaságból.

2015. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..


Te nem nagyon vagy normális hallode, inkább rugd ki, hogy beszélsz róla úgy hogy lúzer, akkor mi a .szért vagy vele? Ja hogy bemenni pénzért jó, meg cseszegetni? Veled van a baj.

2015. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te azt gondolod, hogy ez egy kedves népi játék, hogy minden ok nélkül elkezded cseszegetni ezzel a nővel... neki meg lassan elege lett ebből.


Ha esetleg láttál már munkahelyet... szóval az nem úgy van, hogy a pasik álló farokkal, a nők meg benedvesedett bugyival közlekednek, és ha van két perc, akkor durr!


Próbálj változtatni, esetleg gyanúsítgasd ezentúl a férfi kollégákkal- azzal is el tudsz szórakozni, nem?

2015. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy most unta meg az állandó rinyálásodat és azért teremtett le, de az is lehet,hogy az állandó rinyálásod folytán úgy volt vele,hogy bas*s*z*a meg,akkor már legyen rá oka!
2015. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!