Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek direkt kerüli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek direkt kerüli a kontaktot, nem ír, nem hív, ha simán megtehetné?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom, akinek bár van kapcsolata, igaz, nem a legjobb, nyitott felém, nagyon sokszor... Persze ez csak barátság, amit a hülye is lát, hogy nem csak az... Viszont nemrég szerelmet vallott szinte, de azóta nem keres. Gondolom direkt, mert jobb így, ha nem beszél velem? Ha hanyagol? Nem igazán értem az egészet, hogy mire volt jó, ha utána ez van. Én mondjuk biztos nem fogom keresni, bár abban állapodtunk meg, hogy személyesen megbeszéljük. Kicsit sok ez nekem, nem nagyon tudom, hogyan kellene kezelni. Hogy most mit is vár el, akar tőlem? Mély barátságot, vagy mást..?


Ha egy sima beszélgetés lett volna, oké, hogy nem jelentkezik, de ez más volt. Nem értem miért vallott szint és azt sem, hogy miért nem keres ezek után. Tippek?


2015. aug. 24. 13:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah bocs. Én 21L, ő 22F.
2015. aug. 24. 13:17
 2/3 anonim ***** válasza:
1.azt varja,h te keresd. 2.megbanta,es inkabb nem keres. 3.csak potleknak kellesz,majd ha a parjaval gond lesz ujra keres. .....sorolhatnam.
2015. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Írtam neked privát üzenetet, nekem is hasonló problémám van mint neked
2015. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!