Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nôk nagy része miért kerüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nôk nagy része miért kerüli a komolyabb témákat?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a férfi ismerôseim nagy része sokkal intellektuálisabb, mint a nôi ismerôseim nagy része.

Ha szóba kerül valami komolyabb téma, a nôk 90%-a nem vesz részt a beszélgetésben, vagy próbálja más irányba terelni azt. (Tisztelet a kivételnek!)

Csak én tapasztaltan ezt, vagy tényleg így van?

Ha így van, miért?



2015. jún. 23. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
15%
Ez reális meglátás.
2015. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
10%
Valószínűleg nem érdekli őket a téma.
2015. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
10%

Néha ki lehet értelmesebb nőket is fogni, akiknek a hobbijuk nem csak a pasik, sori, buli szentháromságból áll, de általában valóban nem túl intellektuálisak a mostani hölgyek. Még a diplomások szintjén sem.


Miért van így? Mert a 90-es generáció az ostobák generációja.

2015. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
17%
Buták hozzá. Aki értelmes, az nem kerüli. Ez az én meglátásom.
2015. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem általános, rossz nő között forogsz.
2015. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
2%
ez így van! mert a nőket más téma érdekli mint a férfiakat ennyi!
2015. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
37%
Attol fugg melyik korosztaly. En sokszor kifejezetten szeretem, ha valakivel komoly temakrol tudok beszelni.
2015. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
12%
mert nem tudnak hozzászólni.
2015. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem abszolút kiábrándító, amikor egy nő csak felületes témákról tud beszélni. Komolyabb témákról, amiknek az életben van létjogosultsága és fontos, azokról bezzeg nem.


Egyáltalán nem nagy elvárás abban a világban naprakésznek lenni, ahol minden eszköz adott ahhoz, hogy gyorsan értesülj a dolgokról, valamint annyit tanulj, amennyi csak beléd fér.


Ezért nem irányítják nők a világot, mert a komoly témák vagy nem érdeklik őket, vagy nem értik. Jó, akad kivétel, meg a világ vezető emberei közé is betéved 1-2 nő, de ez kevés.

2015. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
72%
Mit értesz komoly témák alatt?
2015. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!