Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Albán férfi a szeretőm! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán férfi a szeretőm! Hogy tovább?

Figyelt kérdés
" évig irogatott közösségi oldalon egy albán Koszovoi férfi,hogy talizzunk volt hogy minden nap irogatott hogy mi ujság?mivel nekem akkor lett vége egy hoszabb kapcsolatomnak ugygondoltam hogy nemkellene talizni ,de beadtam a derekamat igyis ugyis!Nagyon vonzo pasi én 27 ő 33 éves.6 éve él Magyaországon és van barátnője!néha összejárunk heti egy kettő és ez igy megy másfél egy honapja !Nekem a szex jo vele ! mért lehet hogy pasi megcsalja?én ebben bünös vgyok ?
2015. okt. 18. 12:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ki beszélt a barátnőjéről? Rólad van szó, bűnös vagy!
2015. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Attol meg a te bunod nem lesz kevesebb kerdezo!
2015. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

nekem nincs kapcsolatom ,ez nem nekem bün és mikor a házasságban élő nők lépnek félre (nem egyet ismerek olyat)+férfiak akik házaságban élnek !

!

?

2015. okt. 18. 16:11
 14/18 anonim ***** válasza:
Most miert hasonlitod magad olyan emberekhez akik hasonloan vagy jobban bunosok, azzal semennyit sem csokken a Te bunod.
2015. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
annyira nemizgat,embert nemöltem csak jolérzem magam mert jo -)
2015. okt. 18. 16:51
 16/18 A kérdező kommentje:
sokak ha magukba néznének megnézném én kinek mennyire tiszta a lelkiismerete kommentelők közül vagy akárkinek !
2015. okt. 18. 16:53
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo.

Ha ennyire nem fogadod el az alltalad megkerdezettek valaszat akkor mi feszkesfeketeovesjolmegkettyintetlenymellbimbocskajaert kerdezed meg?

2015. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tudatosan belemenni egy ilyen kapcsolatba, bűn. Persze nem a nő ellen követed el, hanem magad ellen. Az élet mindig döntetlenre játszik. Ezt sose feledd, amit adsz másnak, azt kapod vissza. Ennyire egyszerű.

Nekem volt barátnőm csinálta ezt, szétmentünk. Mert megtalálta az álom pasit. Ő is meg az álom pasi elvesztette az álom munkát, most egy rossz környéken nyomorognak, kevés pénzért melóznak, és csalja az álom pasit. :D Ilyenkor jót nevetek rajta, meg az "álom" pasin. Mindenki azt kapja az élettől, amit érdemel. Te sem fogsz többet vagy kevesebbet.

2015. okt. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!