Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderulne valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderulne valamelyik szulodrol, hogy gyakran van masokkal, mit reagalnal?

Figyelt kérdés
Mondjuk visszajutna a fuledbe egy veletlen beszelgetes alkalmaval, hogy tudod, a tundi a voroshaju fodrasz, multkor a haverom elvitte egy korre, mert elegge szereti a fiatalabb fiukat es szerintem te is jarj hozza hajat vagatni. Es peldanak okaert a tundi a voros dog a te anyukad. Vagy ha a faterodrol, derulne ki, hogy megdug mindenkit, akar a te korosztalyodbol is esetleg olyan lanyt, aki neked bejon ( nem viccelek, ilyet a valo eletben hallotam a pali vezetesoktato volt) azt, hogyan fogadnad. Megtortent veled hasonlo, megosztanad a torteneted?

2015. okt. 20. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod mi a vicc? Ez azon kevés kettős mércék egyike, amik a férfiaknak kedveznek - pedig undorító egy dolog.


Ha apád megy át a fél városon - menő

Ha anyádon - az szégyen

Ha apád melegekkel megy át - fúj


zóval ez egy nem szép dolog. Amúg havr apja ilyen gazdag valaki akinek valami 4-5 nője van és "tök menő"-nek tartják emiatt.


Ez egy undortó dolog.

2015. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, de ez a kettős mérce azért van, mert a nőknek jár a szájuk, hogy család meg gyerek centrikusság, aztán meg más farkát szopkodják.
2015. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szüleim között régóta nincs semmi olyan, valami miatt, amiről tudni sem akarok. Megtudtam akaratomon kívül, hogy apám félre lép néha emiatt, és anyám úgy tesz mintha nem tudná. Ezen kívül jól elvannak, sokat járnak el együtt mindenhova ez az egy ami nem jó náluk. Elején attól féltem nem lesznek így boldogok, pedig de, láthatóan nagyon is. Emiatt én úgy döntöttem, hogy nem foglalkozok vele, mert nekik így jó.
2015. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!