Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm elutazik a főnökével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elutazik a főnökével kettesben. Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
A jövő hónapban a barátnőm elutazik a főnökével egy 3 napos üzleti útra kettesben. Na jó, a cégtől lesznek ketten, amúgy lesznek mások is. A főnöke dögös, fiatal, gazdag, és nagyon jóba vannak a barátnőmmel. Mióta elmondta, hogy mennek, folyton azon kattogok mi fog történni közöttük míg ott lesznek. Szerintetek jogos az aggodalmam? Ti nem lennétek féltékenyek a helyemben?

2015. okt. 27. 16:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
ha megcsal, hát csaljon, néhány nap alatt lesz másik
2015. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nézd meg a barátnödet! Nézz tükörbe! Utána döntsd el.
2015. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Eleg sok "hulye" valasz jott, de a 7-es nagyon jol megmondta a frankot.
2015. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló, neked meg az összes közül a leghülyébb...

a 7esnek lehethogy egy tipikus barátzónás irodatársa van, a kérdező csajának meg lehet h brad pitt, nem lehet a kettő helyzetet összehasonlítani, általánosítani...


ha tipikus vonzó férfi a kérdezőhöz kapcsolódó férfi, mert gondolom nem alaptalanul merülhhetett fel már maga a kérdés, gondolom lehet h eléggé értékes is ezmellé a konkurenciád a húspiacon, szóval igenis ebben az esetben van mitől tartanod, mérd fel ahelyzetet..

2015. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

alapból a kérdés is annyira hülye, hogy nem lehet megválaszolni... egyébként igen, van mitől tartanod, de az is lehet, hogy igazából nem... nem tudni...


de mondom, én lexarnám, aztán pár nap múlva lesz másik úgyis, ha megakar csalni, akkor csaljon, adok neki szivesen óvszert is

2015. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Az én párom nem volt féltékeny, vagy ha mégis, volt olyan bölcs, hogy hallgatott róla. Ettől függetlenül egy pillanatig nem merült fel benne komolyan, hogy megcsalnám.

Ugyanígy amikor ő az exével egy hetes munkára ment, én is féltékeny voltam picit, de én sem tudtam róla elképzelni, hogy megcsal.


Feltételezem, hogy így van értelme együtt lenni valakivel, nem?

2015. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ahoz nem kell 3 napra elutazniuk,hogy megcsaljon a barátnőd.Bizni kell, de kicsit èn is agyalnèk a dolgon biztos.
2015. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

továbbra is a 44 százalékos vagyok...

igen, logikusan hangzik amit mondotok, viszonnt gyakorlatilag sokkal nagyobb az esély az összemelegedésre, meg hogy kialakuljon valami egy ilyen kellemes kis vakáció alatt

2015. okt. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"gyakorlatilag sokkal nagyobb az esély az összemelegedésre, meg hogy kialakuljon valami egy ilyen kellemes kis vakáció alatt"


Baromi kellemes kis vakáció az üzleti út, tanúsíthatom, csupa móka-kacagás.

Oké, nyilván több alkalom meg egyszerűbb lenne megcsalni ilyen alkalommal valakit, na de ez továbbra is attól függ, hogy az elutazó félnek ez belefér-e vagy sem. Ha nem olyan jellem, akkor nem fogja megcsalni a párját, akkor sem, ha lenne jó alkalma.


Ennyi erővel ő is féltékeny lehetne, hogy az otthon maradó párja kit visz fel a közös lakásba a közös ágyba, amíg ő üzleti úton van.


Épp ezért kell a kapcsolathoz teljes bizalom.

2015. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

ezzel ellent is mondtál magadnak.

de jó, legyen a tiéd az utolsó szó, úgy is arra megy ki a játék

2015. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!