Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érzelmi megcsalás (lelkiek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalás (lelkiek és max. Csók) mennyi az esélye hogy megismétlődik?

Figyelt kérdés
Férjem és egy kolléganője között szövődött az alábbi. Befejezték de aggódom hogy megismétlődik. Vélemények? Aki egyszer belement ilyenbe később is fog ha gond adódik a kapcsolatában?

2015. okt. 31. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

"Befejezték"...


Szerintem mindent nem is mondott el neked és ha már idáig fajult a helyzet akkor sok jóra nem számíthatsz.

2015. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Úgy gondolom, mindegy, hogy megismétlődik-e vagy sem, de többé nem tudnék bízni benne.
2015. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Én már régen elhagytam volna. Te miért akarsz a lábtörlő szerepében tetszelegni?
2015. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem az a lényeg, hogy megismétlődik-e, hanem az , hogy megcsalt, pláne, hogy ahogyan te fogalmaztál "érzelmi megcsalásról" van szó, ami még rosszabb, mint egy kaland. Számomra egyik sem megbocsájtható, de rosszabbul esne, ha érzelmi kötődés lenne, egy másik emberhez, mintha mondjuk csak testi.


23/N

2015. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Az érzelmi-lelki kapcsolat, sokkal erősebb tud lenni, egy sima testi kapcsolatnál. Ismétlődéstől akkor kell tartani, ha köztetek nem megfelelő a kapcsolat és kommunikáció. Gondolom házasként, nem egyből a válás az első, hanem esetlegesen a kapcsolatotok javítása, stabilitása. Beszéld meg vele, mielőtt bármit is döntesz. Sok sikert nektek :)
2015. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyilvàn szeretném én is helyrehozni, 12 évet nem fogok egyből dobni. Nem érzem magam emiatt lábtörlőnek.
2015. okt. 31. 12:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmi megcsaláson én is keresztül mentem. Szörnyen nehéz megbocsátani és tovább lépni, nem is igazán tudok.

Nálunk azóta nem tudom, hogy megismétlôdött-e, de azt igen, hogy egy hasonlóan durva dologban újra lebukott.

Gondolkozz azon el, hogy tudsz-e bízni.

2015. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha valaki egyszer megcsalt valakit, az nem képes magát visszafogni, időről időre újra meg fogja tenni. Ez -kicsit hülye hasonlattal élve- olyan mint a dohányzás: azt sem abbahagyod, csak szünetet tartassz két cigi közt..
2015. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Akivel en csinaltam (velem csaltak mega feleseget), annak nem ez volt az elso. O lelkileg latszolag nagyon belement mar a korabbi kapcsolataiba is es velem is. Megse annyira, hogy otthon vallalja. De lebukott es akkor hirtelen a feleseget akarta.

Azota is flortol csajokkal csak valoszinuleg sokkal ovatosabb lesz mielott ujra megcsalna a feleseget.

Csak akkor lehet egy ilyen helyzetet megoldani, ha 1. Minden ok kiderul, ami idaig vezetett egy kapcsolatban es azt mind meg is oldjak.

2. Visszaepitik ketten az osbizalmat.

3. A csalo fel olyan atlatszova valik amilyenne cdak lehet a munkatarsi es barati, rokoni korben is, azaz ahogy megprobal valahol ujra kezdemenyezni azt azonnal jelentik a felesegnek es maga az uj "aldozat" is azonnal jelzi "ismerlek am, te mar megcsaltad a feleseged, en ebben nem veszek reszt, menj hozza ne itt csapd a szelet".

A 3-nak egyidoben es tarzosan kell teljesulnie.

Ha valamelyik nem megy vagy nem tokeletesen, akkor max. 1 evet erdemes kinlodni (foleg ha nem tudod megbocsatani es felhagyni az orokos bizalmatlansagot), utana szakitani kell.

Az elet rovid, a bodogsag még rovidebb, de egy csaloval vegkepp nem kell egyuttelni, ha nem kotelez ra senki.

2015. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
A megcsalás tünete a kapcsolat betegségének. Főleg az érzelmi. Okot kell keresni, nem eldobni a másikat. Parterápia is hasznos lehet.
2016. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!