Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretem a páromat, minden jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat, minden jó vele, a szex is. De az ember kíváncsi. Vélemény? A többi lent

Figyelt kérdés
Engem vonz az erotikus masszázs, ha elmennék, vajon lenne lelkiismeret furdalásom? Legjobb lenne, ha együtt mennénk és neki is csinálnák, de őt nem érdekli

2015. okt. 29. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Tudod, én is kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet vezetni a szomszédom sportautóját, mégis uralkodom magamon, és nem viszem el egy körre. Az embert alapvetően az különbözteti meg az állatoktól, hogy képes uralkodni az ösztönein. Én büszke vagyok rá, hogy szocializáltabb vagyok egy csimpánznál, de úgy látszik, sokan nem így vannak ezzel...
2015. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyet értek.
2015. okt. 29. 20:15
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Ezért nem kell 35 éves korod előtt elkötelezned magad, és házasságot kötni, mert addig ki kell élned minden vágyad és kíváncsiságod. És majd amikor végig kefélted fél Európát, majd akkor jöhet a házasság és gyerek.
2015. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
35 évesen már elég késő feleséget találni, meg gyereket tervezni, nem? már a kora huszonévesek nagy része házas, és vagy gyereke van és/vagy defekt
2015. okt. 29. 20:19
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Te hol élsz kérdező? Szíriában?

28 éven aluli nők 5-10%a házas csak ebben az országban.

2015. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalatot írtam, nem statisztikát.
2015. okt. 29. 20:26
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
A véleményem az, hogy beszéld meg vele. Ha nem akarja, az egy válasz. Ha te ennek ellenére akarod, akkor ne csodálkozz mikor lapátra tesznek :) Szép estét!
2015. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem késő párt találni, ha akarsz, csak a kor előrehaladtával nehezebb dolgod van:) de nem lehetetlen. Amúgy pedig, aki szereti a párját azt nem érdekli más. Még erotikus masszázs sem, ha azt másik nő csinálja. Hogy értsd, én kíváncsi vagyok milyen halottnak lenni, mégsem ölöm meg magam. Inkább megvárom. Úgyis hamar elszáll az élet.
2015. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Istenem...mekkora ökrök vannak ebben az országban...-_-
2015. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, minden jó, ez a lány szeret engem, gyorsan elcseszem:)

Vélemény?

Ha annyira akarod, menj de én nem rugnám fel a boldog kapcsolatomat ennyiért.

2015. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!