Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mire utal ez a viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Erős gyanúm van arra,hogy megcsal a párom. A minap felhoztam ezt a témát, rákérdeztem. Érdekes,hogy nem tagadott,csak mondta,hogy idegesítem ezzel a dologgal,ő hazamegy. Azóta nem beszéltünk. Ő nem keres, ha hívom hogy tisztázzuk,nem veszi fel.

Szerintetek mire utalhat ez a viselkedés?



2015. okt. 28. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg csal, és le se xar azóta,vagy nem csal,és rossz néven vette a feltételezést is,amivel nagyon megbántottad.

Erős gyanú?

Bizonyíték?

2015. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Szarba se vesz téged.
2015. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát a lényeg,hogy egyáltalán nem tagadta. Szerintem ha alaptalanul vádolnám, megvigasztalna,stb
2015. okt. 28. 22:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem arra, hogy szingli vagy, csak még nem fogtad fel.
2015. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 RRR ***** válasza:

ennyi volt

ő befejezte,elég bunkón ,de be

2015. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
S mi az az erős gyanú?
2015. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már megint te?

Mit csodálkozol rajta, ha folyton ezzel zaklatod?

2015. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdés,hogy hányszor hoztad ezt fel. Mert az itteni válaszból kiindulva már jártál ez miatt itt is

Miből gondolod,hogy csal? Azon kívül,hogy felhoztad neki(többször?) és azt mondta idegesíted.

A viselkedés arra is utalhat,hogy kezd besokallni a vádaskodàstól.

2015. okt. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez az első kérdés amit itt feltettem, úgyhogy szerintem összekevertek valakivel.


Van egy szám, amit elég gyakran hív. Valami kft néven van elmentve. Megcsörgettem, és egy nő vette fel, majd lerakta.


Egyébiránt a viselkedése is megváltozott.


Szerintetek ha azt feltételezzük, hogy alaptalan a vád, akkor is ez a megfelelő viselkedés, hogy elmenekül?

2015. okt. 29. 07:33
 10/12 anonim válasza:
nekem nagyon ismerős ez a szituáció, Velem hasonló esett történt, és a végén az derült ki, hogy volt valakije,Én persze, nagyon sokáig nem ezt feltételeztem róla, nem akartam azt elhinni,hogy erről van szó, arra gondoltam, hogy lehet fantáziálok, de a megérzésem beigazolódott sajnos.
2015. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!