Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek, mennyi az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mennyi az esélye, hogy lefeküdne velem? Lent

Figyelt kérdés

Már egyszer régebben lefeküdtünk.

Most neki is van barátnője,nekem is barátom.

Ne írjatok olyan hozzá szólásokat, hogy szakítsak, ba nem jó... köszi.



2015. nov. 20. 16:01
1 2
 11/20 Clark Kent.. ***** válasza:
52%
A kérdés kamu, miért kéne, hogy kiakadjon rajta valaki?
2015. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán mert egy rendes ember elítéli a megcsalást és az átvágást?
2015. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mert szerinted mi lenne a helyes? Hogy járjatok össze, miközben mindkettőtöknek van valakije? Esetleg párcserés szex és társai? Azért, mert ez a 21. század, még nem kéne megőrülni.
2015. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Clark Kent.. ***** válasza:
8%
Mutass egy rendes embert.
2015. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

1.Attól még,mert valaki nem tud "bevonzani",mélyebben megismerni egy rendes embert az nem azt jelenti,hogy nem létezik.

2.Olvasd vissza,amit írtam,hogy hogy kezdtem a mondatot.


Egyébként meg pont nem neked szólt,írtam is,hogy tisztelet a kivételnek,de mindegy.

2015. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Clark Kent.. ***** válasza:
8%
Nem hiszek a vonzás törvényében. Te talán rendes ember vagy egyébként?
2015. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

bevonzani-t úgy értettem,hogy azok az ember felakarják venni veled a kapcsolatot :D

Például egy kizáró ok:folyton csak belekötsz a másik mondandójába.

2015. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A kèrdès szerint idèzem" szerintetek mennyi az esèlye, hogy lefeküdni velem? Lent..." Hat szerintem lent ugyan annyi esèly van mint fennt! Bàr nem rèszleteznëd a kèrdèsben hogy mièrt akarsz lent lefeküdni valakivel mert lehet hogy fent nem szeretsz vagy fen foglalt èppen ès nincsen hely mert èppen màs fekszik le màssal akkor èrthetö az aggodalom hogy juj lemaradunk mert nem biztos hogy lent ihletet kap mert fenn szereti a lègyottot. Nem tudom de ha engem kérdeznek en nem válogatók en lent is meg fent is lefekszek főleg h nem alvàs ról van szo. Persze lehe hogy van aki vàlogat es lent nem szívesen fekszik K tudja ez olyan mint van lány aki csak sötétben fekszik mert szemèrmes van aki meg ne törődik vele es nappali fényben is hajlandó lefeküdni ha látják ha nem vagy az sem zavarja ha oràlozik valakinek es nézi őket valaki. Ezek ilyen erdekes nyitott dolgok mint amikor van aki lelki ismeretlenül fingok tarsasàgban es nem szègyelje magat es van aki inkább Bèla csavarodàst kap minthogy fing jön mert szégyelli mások előtt. Nem vagyunk egyformák kèrem..
2015. nov. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egyszer valakit úgyis meg kel tanítanod kefélni! Miért nem most a pasidat!?

Ésszerű lenne!

De én is megdugnék szívesen sok nőt!

F/60

2015. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60/F mi van Nyugdijjas? Vitèzkedünk az asszony meg sodrófàval àll a kapuban?
2015. nov. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!