Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Exem szeretője vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem szeretője vagyok, mit akarhat?

Figyelt kérdés

A viszonyunk nem olyan régen kezdődött el. Korábban a szakításunk után is jó viszonyt ápoltunk, rendszeresen beszélgettünk, találkoztunk, igazat megvallva nehezen tettük túl magunkat...ez kb. 3 éve történt. Mindig is szerettük egymás társaságat viszont sohasem tettünk olyant amit párkapcsokatban szokás.

Az utóbbi hónapokban kezdett valami megmagyarázhatatlan érzés kavarogni bennem és benne is....neki van kapcsolata, én nekem már nincsen.

Nem napi szinten találkozunk egymással, hanem kb. 2 hetente 1x vagy ha éppen összefutunk. Viszont beszélgetni majdnem minden nap szoktunk. Nem olyan régen történt, hogy 3 év után újra egymás karjaiban találtuk meg egymást, hozzáteszem nem feküdtünk le több okból is.

Nem tudom, hogy mennyire helyesen teszem azt ha az érzéseimet nem leplezen előtte, vagy azt kellene hiszen van kapcsolata?

Tulajdonképpen nem értem miért szórakozik velem, illetve a mostani párjávl...


Voltam már valaki hasonló helyzetben? Mit tett és mi lett belőle?



2015. nov. 21. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lol. Milyen erzes masodiknak lenni? Milyen erzes ha otton menstrual a noje, akkor hozzad megy?
2015. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan srác vagyok de hasonló helyzetben voltam másfél évig voltam az exem "rabja".

Egy szemét dög volt, akit a tudalatti bosszú hajtott és tönkre akart tenni azzal, h igaz már volt új kapcsolatom, emg neki is de a lehető legügyesebben tudta, h kell rámmászni h megőrüljek érte. És így ment ez hónapokig, h egy ideig semmi aztán meg szex.

Aztán jött a kihasználás egy új fokozata, amikoris ő már nem akart semmit nyújtani szexuális téren, viszont lehúzott pénzzel, segítséggel, meg persze lelki szemetesládának használt, meg kihasznált a szexben is.

Végül kitálalt a csajomnak, h megcsaltam őt, de egy ügyes trükkel, zsarolással elérte, h az ő csávókája ne tudjon az egészről semmit.


Aztán végül jött egy nap amikor felkeltem és rájöttem h undorodom tőle. Azóta ha hív, elküldöm a p. csába. A srácnak, akivel azóta már szakított, átküldtem az excsajom teljes levelezését. Mindenkivel. Csak h nehogy ő is ebbe a hibába essen, mint én.

És azóta ha látom, egyszerűen nem kívánom. És boldog vagyok, végre :D

23/F

2015. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!