Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy kell megbocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell megbocsátani egy megcsalást?

Figyelt kérdés

Őszintén szeretném megmenteni a házasságomat de folyton eszembe van ami történt és emlegetem. Hogy kezeljem a helyzetet? Elfolytsam magamban és ne beszéljek róla?

3 hónap telt el. Érzelmi megcsalás volt férjem részéről, nem a szexről szólt. Mindennél jobban szeretnék felejteni de lépten nyomon eszembe jut.



2015. nov. 26. 06:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erős önfegyelemmel, és bizalommal. Dolgozzatok rajta, hogy újra tudj bízni benne, és talán sikerül.
2015. nov. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De akkor az a megoldás ha nem beszélek róla igaz? Legalább így őt nem stresszelem az emlékezéssel.
2015. nov. 26. 07:11
 3/32 anonim ***** válasza:

Nekem a párom csinált olyat, hogy érzelmileg megcsalt. Vagyis szerinte az csak a kielégüléshez kellett, de engem szeret. Lehet, de hogy ágyba vinné őket ha tehetné abban meg biztos vagyok. Hát eltelt majd 4 hónap és eszembe jut majdnem mindennap. Nem vágom már a fejéhez minden nap, csak ha valahogy feljön valami olyan, de nem szól hogy miért hozom fel, tudja hogy nagyon beletiport ezzel az önbecsülésembe is és ártott vele a kapcsolatunknak. Már hiába mondja hogy többet olyat nem csinál, egyik részem el akarja hinni, másik meg: na persze... éveken keresztül csináta, most miért hagyna fel vele? Akkor is a hátam mögött csinálta csak egy véletlenen bukott el. 2szer is.


Megbízni sosem fogsz már 100%-osan. Én már csak 50%-osan bízok. Vagy igazat mond vagy nem. Ha nem, ki fog derülni egyszer hiába vigyáz annyira. Bármikor becsúszhat hiba megint egy apró ami elég. De akkor vége.

Én amikor eszembe jut, arra gondolok amit az előbb írtam illetve, hogy jobban foglalkozok magammal, fejlesztem az önbizalmam már inkább én is mellékesen, hogy ne azt lássa nekem csak ő van, mert ő meg nemhogy nem vak hanem túl sokat lát. Magabiztossággal sincs semmi gondja.

2015. nov. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nehéz lehet neked is.

Nálunk 11 év után jött ez a nő, 2.5 hónapig telefonálgattak, párszor meg is csókolta. Tuti megdöngette volna csak nem tudták munkán kívül összehozni...nem egy megcsalós típus, sose volt az. Én is vastagon benne vagyok hogy észre tudta venni a ribit, de ennyi év után elvártam volna tőle hogy szóljon mi baja. Kemény feldolgozni, mert nagyon szeretem. Nem tudom nélküle elképzelni az életem. Ő sem ezt látom rajta. Csak ne jutna ennyiszer eszembe mit tett...

Mindent megpróbáltam hátha könnyebb lesz, még a nővel is beszéltem. Aki mellesleg házas szintén, és szintén vannak gyerekei.

2015. nov. 26. 07:43
 5/32 A kérdező kommentje:
Azért is írok ide hátha segít ha beszélek róla másokkal, hátha mond valaki valami jó ötletet, tapasztalatot...
2015. nov. 26. 07:44
 6/32 anonim ***** válasza:

Megbeszélted vele, hogy kitartasz mellette ezekután? Ő is mondta neked, hogy továbbra is veled szeretne maradni a 'félrebotlás' ellenére is?


Ha ez megtörtént,akkor mindkettőtöknek újra el kell kezdeni bizonyítani a másik felé. Nehéz lesz...


Az önfejlesztés,amit a másik válaszoló írt,nagyon jó. Magadat kell elsősorban szeretned,és elfogadnod, és láttatni a pároddal, hogy igenis te egy igazi nő vagy és értékes, a párja, de mégis, te jól érzed magad 'kicsit nélküle is'.


Játszmákba nem szabad belemenni,meg manipulálni. Egyszer s mindenkorra ezt a dolgot beszéljétek meg, és lehet utána többet nem kell felhozni.

2015. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinte volt valami probléma veled, vagy a kapcsolattal, akkor a száját arra kellett volna használnia, hogy neked elmondja mi a baja, nem arra hogy mással smároljon.

Nálam elszállna minden bizalom,. ki tudja ha legközelebb baja van velem, akkor majd mással dug? Ez a megoldás. Ja, max a gyáva megoldás.

Ha annyira téged szeret meg veled akar lenni, akkor bevállalja hogy őszintén elmondja mi a baja, mégha meg is bánt és vita lesz, minthogy elszalad máshoz. Gerinctelen viselkedés!

2015. nov. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Bence_ ***** válasza:

Őszinte kapcsolatot szeretnél de felmerül a magamba tartom.

Ha őszinte a kapcsolat akkor elmondod, hogy félsz és ma is eszedbe jutott ez az egész. Ő erre ad egy választ. Remélhetőleg megnyugtatót. Elfogadnod kell azt, hogy mit és miért tett. Ha megerted akkor elfogadod és utána tudod,is kezelni. Legyen ez egy jó tanuló pénz arra mennyire fontos nektek ez a kapcsolat és ha van valami akkor megbeszélitek. Pl ő nyugodtan elmondja, hogy észre vette Gizit. Azért mondja elvmert veled szeretbélni. Oldjátok meg együtt.

2015. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megtörténtnek venni egy megcsalást semmiképpen sem őszinte reakció. Nem hinném,hogy valaha is 100 százalékig fogsz tudni benne bízni. Ha pedig nincs bizalom,nincs jó kapcsolat sem.
2015. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Én is úgy gondolom hogy nem jó ha magamba folytom. Ázbeszéltük már sokszor mi miért történt de nekem még mindig magyon nehéz. Valóban nem bízom benne. Abban igen hogy abbahagyta, de abban már nem hogy valóban engem szeret.
2015. nov. 26. 10:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!