Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez szakitóoknak számit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakitóoknak számit, ha kapcsolatunk kezdete elött egy héttel elcsattant egy csók valaki mással?

Figyelt kérdés
Mennyire haragudna meg az illetö? megcsalásnak venné ezt is ?
2015. dec. 2. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vagytok kapcsolatban, addig semmi köze hozzá. Neked is lehet életed előtte, függetlenként.
2015. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat kezdete előtt ? Ezt meg, hogy érted? Randiztatok, és amíg hivatalosan nem mondtátok ki csókolóztál valakivel ? ( Nem szép dolog, de megbocsájtható ). Vagy nem is ismerted és úgy számit-e megcsalásnak ? :D Mert akkor nem..mert akkor még nem ismerted.:)
2015. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Számomra kizárólag az számítana ebben a sztoriban, hogy most, amikor együtt vagyunk, hol van az a személy, akivel elcsattant az a bizonyos csók. Mert ha ennyi volt, aztán rájöttek, hogy ez annyira mégsem jó ötlet, vagy a srác engem választott és kész, ők nem beszélnek, az oké. Nincs semmi közöm ahhoz, mit csinált, mielőtt összejöttünk. De ha a kapcsolatunk alatt is flörtölnének, találkoznának, nem pattintaná le a csajt stb, akkor engem nagyon zavarna a dolog és mindenképpen megérne egy beszélgetést.
2015. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az illetö fiúval tbbet nem fogok találkozni ,mert egy kirándulás alatt ismertem meg m's országban.És igen, randiztunk már,meg már tudtuk,hogy össze fogunk jönni,de hivatalosan még nem mondtuk ki az igent. szerintetek mondjam el neki?vagy nincs miért generáljam köztünk a feszkót,mert semmi köze hozzá mitcsináltam ameddig nem voltam vele?

Igazából azért csókoltam meg egy vadidegent,mert tudtam jól,h ez az utolsó,amikor még megtehetem h mást csókolok,de nem gondoltam rá,hogy egy idő után lelkiismeretfurdalásom lesz emiatt is :(

2015. dec. 2. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az régen rossz, ha akár az ismerkedési fázisban még más csókjára vágysz.
2015. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hát már ne haragudj de ha addig is beszéltetek, és alakult köztetek valami, akkor elég gáz hogy másokat csókolgatsz. ha még nem is beszéltetek akkor meg semmi nem volt, akkor oké..
2015. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen,én is igy gondolom.ezért fordult megaz a fejemben,hogy ez is egyfajta megcsalás. amit nemtudok,h mondjam el neki,v sem? :(
2015. dec. 2. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki, semmi értelme.
2015. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.meggyőztetek :D
2015. dec. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!