Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm és most kiderült! Teljesen összeomlottam! Nem tudom mit kellene tennem?!

Figyelt kérdés
Most derült ki hogy a barátnőm megcsalt a volt párjával (27N és 35F, a pasi barátnője derítette ki és szólt nekem! Teljesen kiborultam. Nagyon szeretem, de nem hiszem hogy ezt meg tudom bocsátani! 42F
2015. dec. 8. 21:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát nem ezt vártam!
2015. dec. 9. 15:21
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű.


-Hűtlen volt

-Elárulta a te érzéseidet,

-Nem tartotta tiszteletben a kapcsolatot, se téged

-A büdös életben nem fogsz benne megbízni ezek után. Ha esetleg késik a munkából, az lesz az első gondolatod, hogy most vajon kivel csal meg épp.


Ezért semmi értelme vele maradni. Ha mégis megteszed, onnantól kezdve nincs semmi jogod számon kérni amikor majd legközelebb megcsal, mert meg fog, az nem kérdés, csak az a kérdés, hogy mikor. Hisz az első esetet is megússza, gondolja magában, úgyis akkora balek vagy, hogy újra megbocsátasz neki...így nem fog mérlegelni amikor lehetősége lesz széttenni a lábát valaki másnak.

2015. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szokjál hozzá. Vagy ne vedd tudomásul. De mindig ez lesz.
2015. dec. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!
2015. dec. 11. 13:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak érdeklődöm, hogyan alakult, hogyan döntöttél.
2015. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!