Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, akik megcsaltátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik megcsaltátok a barátotokat. Éreztetek lelkiismeret-furdalást?

Figyelt kérdés

Azok is válaszolhatnak, akik nem tettek ilyet. Az érdekel, hogy a volt barátnőm, akivel több mint fél évig voltunk együtt, nagyon szerettük egymást (a megcsalás előtt 6 nappal találkoztunk, akkor úgy éreztem rajta, hogy szeret; na meg még előző nap is beszéltünk, akkor is azt mondta), érez-e lelkiismeret-furdalást, hogy minden jel és figyelmeztetés nélkül megcsalt.

Azóta nem beszélünk, korábbi megegyezés alapján letiltottuk egymást mindenhonnan.


Elképzelhető, hogy valakinek, egy este alatt "elmúlik" a szerelem, és nem érez semmilyen megbánást, szomorúságot, hogy ilyet tett? Nem gondolnám, hogy szociopata lenne, de máskor is csinált meggondolatlan dolgokat (persze nem ilyen mértékűt).


2015. dec. 9. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Előző kapcsolatban tettem (13 év volt és 5 év után tettem meg) bosszúból! Nagyon csúnya dolgokat csinált velem az ex, és azt akartam, tudja meg milyen szar érzés.

Amúgy nem tennék ilyet, ma már azt is bánom, szimplán akkor kellett volna otthagynom, mikor sokadszorra is félrekacsintott (illetve, már az első hülye magyarázkodásánál).

2015. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én nem tettem semmi ilyet. Tényleg nagyon szerettem, ezt tudta is. Volt pár kisebb dolog, amin változtatni akart a kapcsolatban, és úgy volt, hogy megbeszéljük, de a megcsalás miatt a megbeszélésre sem került sor. Egyszerűen nem értem, szerintem soha nem is fogom. Az érdekel csak, hogy ő is szenved-e, van-e lelkiismeret-furdalása.


Nem vagyok egoista, de szerintem élete legrosszabb döntését hozta, mert nagyon illettünk egymáshoz. Valószínűleg az alkohol, valamint a barátnők befolyása miatt hozott egy rossz döntést. Itt már csak találgatok, de ha meg is bánta, nincs képe elém állni, és bocsánatot kérni. Na meg azt is tudja, hogy felesleges lenne.

2015. dec. 9. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!