Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? Annyira lelkiis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Annyira lelkiismeret furdalásom van.

Figyelt kérdés
A barátom mostanában hanyagol ,általában havonta szoktunk lefeküdni és találkozni is ami sok sok vitát okozot eddig.Visszont nemrégiben több sráccal is lefeküdtem alkohol befolyása alatt egyszere és most nagyon félek, annyira feszült vagyok hogy kiderül.Józanul nem hiszem hogy ilyen csináltam volna, de akkor is megtörtént és nagyon szégyelem magam!Csak arra tudok gondolni hogy elfog hagyni... 2./fm

2015. máj. 17. 10:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy lehet valaki annyira részeg, hogy "véletlenül" lefekszik fűvel-fával... Ismeri a barátod azokat a srácokat? Mert ha igen, el kell neki mondanod mindenképp, jobb ha tőled tudja meg, mint a fiúktól.
2015. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%

szar a kapcsolatotok akk szakitsatok :D

sztem ti nektek vége

és mással leeküdni nem okés megesik :D

szal ha szereted titok és maradj vele

ha meg mivel szar a kapcsolat akk dobd

2015. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemelnéd, hogy elhagyjon. Az alkohol nem mentség semmire, minek iszik, aki nem bír utána uralkodni magán. Havi 1 dugás igen kevés, de akkor beszéljétek meg azt, hogy mindenki szabad utat kap és kufircolhat időnként mással is érzelmek nélkül. De ez a titkolózás miatt így nem működőképes dolog.
2015. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol csak kifogás!!

Ha tényleg szereted a barátodat, akkor elmondod neki, bocsánatot kérsz, aztán kiderül, hogy szakít-e veled vagy nem. De add meg neki ezt a lehetőséget! Ha tiszteled annyira, amennyire szereted, akkor tetteidért vállald is a felelősséget!!!

Ha meg rossz a kapcsolatotok, akkor ezt meg kéne beszélnetek és vagy változtatni ezen, vagy abbahagyni!

2015. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az #1essel. Voltam én már nagyon részeg, de akkor is tudtam, hogy mit csinálok (vagy inkább, hogy mit akarnék csinálni, ha tudnék egyenesen menni), de hogy nem feküdtem le senkivel úgy, hogy utána a piára fogjam, hát az is biztos. Az alkoholos befolyás nem mentség és nem enyhítő körülmény (inkább súlyosbító). Mondd el neki és viseld a döntését, mert megcsalni a másikat az egyik leggerinctelenebb dolog a világon.
2015. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Ez így van az alkohol csak egy nagyfokú kifogás. És már unalmas.

Jobb lenne ha elhagynád.

2015. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Maximum akkor tudok ilyet elképzelni, ha szó szerint halálra ittad magad, mondjuk 1-2 üveg pálinka vagy ilyesmi, vagy bedrogoztál... Egyébként nem hihető. Oké, hogy részegen az ember csinál hülyeségeket, meg nem olyan az érzékelése, de azért nem úgy viselkedik, mint mondjuk egy alvajáró... Csak észrevennéd, ha elölről-hátulról dugnak, de mindegy :DD
2015. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az egyik a legjobb barátja a többit nem ismeri, szóval ki fog derülni csak idő kérdése. :(
2015. máj. 17. 10:48
 9/27 A kérdező kommentje:
Persze az is lehet hogy nem foglya el mondani és akkor én leplezem majd le
2015. máj. 17. 10:55
 10/27 anonim ***** válasza:
Na ez így még durvább, hogy a legjobb barátja...
2015. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!