Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meddig tart az érzelmi hullámv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart az érzelmi hullámvasút megcsalás után?

Figyelt kérdés
Mikor lesz jobb, amikor lesz olyan nap hogy nem jut eszembe?
2015. dec. 16. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk fél éve történt, még mindig nincs olyan nap, de sokkal könnyebb.


22/L

2015. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehéz így megmondani.

Nálunk 3 éve derült ki, de még mindig nincs olyan nap, hogy ne gondoljak rá, és néha még mindig hullámzok érzelmileg :)

3 gyerekünk van, szerintem a körülmények is sokat számítanak. Engem 9 hónapig csaltak, 16 éve vagyunk együtt...

2015. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, és a férjed elmondta vagy hogy derült ki?

9 hónap elég sok idő, azalatt érzelmek is kialakulhatnak...honnan tudod hogy befejezték?

2015. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Belenéztem a telefonszámla forgalmába, rögtön kiderült. Hétvégi, esti, napközbeni hívásokból rengeteg.

Számonkértem, tagadott: csak barát, csak csók stb. De a végén bevallott mondent őszintén...

Ez három éve volt. A mai napig nem értem az egészet...

Teljesen nem lehetek benne biztos, nem is bízok benne teljesen. Elárulva érzem magam, de szeretem..

2015. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig eszedbe fog jutni és soha nem lesz már a régi a kapcsolat. Próbáltam túltenni magam rajta és folytatni, de az lett a vége, hogy érzelmileg elhidegültem az akkori páromtól és nem zárkóztam el attól, hogy közben megismerjem a mostanit. Pedig a leghűségesebb férfiak táborához tartozom. Visszanyalt a fagyi...
2015. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a legrosszabb az első pár hét. ha megrázod magad és nekiállsz új dolgokat kipróbálni, elfoglalni magad, emberekkel találkozni, nyitni kifelé, ismerkedni, akkor hamar elmúlik a kínzó fájdalom. változásra van szükséged. az idő távlatából fogod csak látni, hogy miért is jobb neked, hogy így alakult. akkor már nem fognak gyötörni a mi lett volna, ha-és a hol rontottam el-gondolatok, mert nem akarod már visszakapni.

csak legyél nyitott! :)

23n

2015. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Teljesen kivagyok lelkileg és idegileg. Nagyon megrázott az egész. Az életemet bíztam volna rá a férjemre. De tudom, hogy sok mindenben hibáztam én is és marcangolom magam miatta. Mindettől függetlenül értetlenül állok a történtek előtt és képtelen vagyok felfogni. Hogy tehet ilyet az ember azzal akit szeret? 3 Év után is még minden nap eszedbe jut?! Én már most sem bírom. 2 kisgyerekünk van és rettegek a jövőtől. Még szeretem most is. De félek, hogy idővel megutálom, vagy ő unja meg a bánatos képemet, mert mindig a kudarcával szembesítem. És akkor meg azért leszek vigasztalhatatlan, mert nem tudtuk ezt megoldani és széthullott a családunk. Félek. Persze azért nem ilyen egyszerű a történet, mert el akart hagyni. Csak menet közben talált egy kapaszkodót.
2015. dec. 18. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk én csaltam meg a páromat, nem mondtam el neki hanem abba hagytam a kapcsolatott , 12 éve vagyunk együtt, ő nem is gondolja hogy mi történt hónapokkal ezelőtt! De tejesen ki vagyok egyedül harcolok az érzéseimmel! Nem mondhatom el hogy őt választottam! Bánom az egészet ami történt.... minden nap gondolok rá!
2015. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!