Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mégis miért csinálja ezt? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért csinálja ezt? Ha látszólag minden rendben van köztünk, akkor miért kell neki más nő?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal. Még nem élünk együtt és mivel mindketten elfoglaltak vagyunk hétköznap, csak hétvégén tudunk együtt lenni. Habár van olyan, hogy nem minden nap beszélünk, igyekszik a szabadidejét velem tölteni. Ha együtt vagyunk akkor nagyjából jó minden. A probléma az, hogy viszonylag gyakran flörtöl más nőkkel. Nemrég pedig megláttam egy SMS-t a telefonján egy csajtól, és kiderült, hogy a barátom vele is flörtölt és már találkozni is akart vele többször is. Nem kérdeztem rá a barátomnál erre, mert úgyse vallotta volna be, vagy hazudott volna valamit.

Nekem ez nagyon fáj és most egyfolytában azon idegeskedek, hogy vajon találkozik-e azzal a csajjal és ha igen, akkor történik-e valami köztük. Nem tudom hova tenni a barátom viselkedését. Szoktunk beszélni a kapcsolatunkról és mindig azt mondja, hogy neki minden jó így, semmin sem kell változtatni. Nagyon kedves szokott lenni velem, van, hogy virágot is hoz, a szüleimmel is rendes. Én is próbálok neki mindent megadni amit csak tudok. Nem értem, hogy akkor miért van szüksége arra, hogy mással kavarjon, ha minden jó neki. :/ Ha meg nem, akkor meg miért nem mondja nekem.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy meg akar csalni? Adjatok valami tanácsot! 22/L



2015. dec. 13. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Mert csak látszólag azért...
2015. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem mondja meg, ha valami nem jó? :D Én is azt látom rajta, hogy jól érzi magát a kapcsolatban. Akkor miért játssza meg magát, ha nem jó? Miért nem mondja meg?
2015. dec. 13. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Furán hangzik de az ember lusta, ilyen téren is, nincs kedve sok embernek a hisztihez meg a veszekedéshez, meg a puncistalansághoz, vagy csak gyáva vagy fél a következményektől. Vagy neki teljesen jó így.
2015. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerű oka van: mert veled még ezt is büntetlenül meg lehet csinálni. Ha a szemed láttára kúrálna meg valakit, te akkor sem kérdeznél rá nála, nem szakítanál, mert puhány vagy, nincs önérzeted. Ha pedig szakítás és hiszti nélkül lehet csajozni melletted, akkor attól bárki vérszemet kapna. Állj a sarkadra és dobd ki, vagy maradj ilyen csendben szenvedő mártír, te döntésed, de a következményekkel is számolj.
2015. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!