Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt mondja kedves barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja kedves barátom, hogy otthon nagyon boldog és mindent megkap a feleségétől, ennek ellenére szeretőt tart 8 hónapja. Akkor ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Úgy hogy egy gerinctelen féreg a kedves barátod.
2015. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Úgy,hogy a barátod egy szaralak!
2015. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%

Úgy, hogy majdnem minden ember vágyik a változatosságra, az újra.


Ha van egy 8-as topmodell kinézetű nőd, sok férfi akkor is megcsalná egy 6-os kinézetű átlagosan szép nővel is. Miért? Mert az új. Mert az újdonság. Mert az más. Mert az eltérő attól, mint ami van.


Fura hogy a monogám emberek úgy viselkednek általában, mint az első és második válaszoló és totál értetlenek a témával kapcsolatban. De a poligám emberek sokkal megértőbbek a monogámok felé is.

A férfiak szexuális igényeit egy partner hosszú távon igazán csak nagyon ritkán képes kielégíteni.

2015. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ugyanilyen barátnőm van aki otthon mindent megkap mégis szeretőt tart. Még Ő se tudja miért van erre szüksége.
2015. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Fura hogy a monogám emberek úgy viselkednek általában, mint az első és második válaszoló és totál értetlenek a témával kapcsolatban. De a poligám emberek sokkal megértőbbek a monogámok felé is."


Amit a változatosságról írtál az helytálló, mivel gyakran tényleg ez az oka. Viszont normális ember letisztázza a játékszabályokat egy kapcsolatban, és ehhez tartja magát.

Ha már itt a megértésről papolsz, vedd már észre az ellentmondásokat is. Hogy lehet az hogy ez a végtelenül megértő poligám ember MEGCSALJA a párját. Ebben az esetben nyitott kapcsolat vagy siman szexkapcsolat lenne, amiben értelemszerűen nem létezik ez a fogalom.

2015. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

5:

Úgy értettem megértő általában. Pl az itt válaszoló monogám emberekkel.


Mit írnak a monogám emberek?

"Fúj, undorító állat poligámok. Hogy bírtok létezni? Ki kéne titeket végezni."


Mit írnak a poligám emberek?

"Oké, léteznek monogám és poligám emberek is a világon. Elfogadom mindkettő létezését és nem piszkálom a másikat, amiért olyan amilyen."


Most ebből kik a megértőbbek elfogadóbbak?

Ja és még jó, hogy a kapcsolaton belül ezek nincsenek letisztázva bakker. Szerinted olyannal lennék szívesen, aki össze-vissza csal, vagy olyannal aki monogám és csak velem van? Csak mert én nem vagyok az, attól még olyat szeretnék, aki igen.

2015. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, biztos a világ összes emberét megkérdezted, hogy ezt a teljesen hoteles statisztikát kijelenthesd és nem pedig saját magadból indultál ki....

Egyébként én elfogadom, hogy van ilyen is, nem zavar. Viszont a hazugság, igazságtalanság és az erkölcstelenség elfogadhatatalan számomra. Ha közös kölcsönös megállapodás a nyitott kapcsolat, ami mindkét fél számára megfelel, akkor legyen úgy.

De elképesztő hogy te normálisnak tartod hogy te bárkivel felreléphetsz mig az asszonykád otthon erényövben hűségesen álmodozzon rólad. Te ennyire becsülöd egy ember életét? Ezt érdemli az akit szeretsz? Ne haragudj de szánalmas vagy. Nem a poligámok, hanem te.

2015. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

A monogámián mi elítélni való lenne?

Te értelmezed is amit leírsz? :O

2015. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Otthon mindent megkap mégis félre lép. Ez igenis undorító. Mindenki úgy él ahogy akar, de akkor nem kell család, gyerekek. Feleség meg hazugságba éli le az életét.
2015. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Hidd el kedved "poligám" válaszoló, hogy a monogám emberek jelentős része elfogadja a poligám embereket.


Részemről például pont leszärom, hogy más mit csinál. Ha két poligám ember kapcsolatban él, és nyílt lapokkal játszanak, nekem oké. Tőlem járjanak swinger klubokba, vagy csak járjanak szexrandikra, csinálják hármasban éppen beújított csajjal/pasival, amit akarnak. Ha valaki a környezetemben megkérdezné, hogyha ő erre vágyik és talált is hozzá partnert, belemenjen-,e azt tanácsolnám, hogy igen.


Nekem az is oké, hogyha egy domináns beállítottságú poligám ember összejön egy teljesen szubmisszív beállítottságú emberrel, aki monogám. Amúgy én ezt inkább szub pasikkal látom létezni, aki élvezi, hogy jó nője van, akire várhat otthon este, hogy vajon épp kivel van. És élvezi, hogy szenved. Tőlem aztán. Azért ez nem gyakori, de létezik...


Viszont amit nem tudok elviselni, teljesen függetlenül a poligámiától, AZ A HAZUGSÁG.


A megcsalással NEM AZ A BAJ, HOGY MÁSSAL DUG, HANEM HOGY NEM EBBEN EGYEZTÜNK MEG. TEHÁT HAZUDOTT, ÁTVERT.


Azt pedig ne mondd nekem, hogy ez egy olyan emberi tulajdonság, amit csak úgy el kéne fogadnom, hogy "ja hát ő hazudós, így érzi jól magát". Ne szórakozzunk.



Egyébként igen, aki MEGCSALJA a párját, úgy tart szeretőt, hogy a párja nem tud róla, az gerinctelen. Aki csak poligám, és van gerince, az ELŐRE szól erről a párjának, már az ismerkedés elején, vagy direkt így keres párt. Ennyire egyszerű.


Sok embernek lenne ez a vágya, de amikor belegondol, hogy oké, fel is vethetné otthon, de akkor a párjának is meg kéne engednie, ha ő is akarja, akkor máris rájön, hogy ő mégse annyira poligám, csak önző. És itt az értelmesebbje arra jut, hogy akkor mégsem teszi meg. Aki viszont féreg, az meg fogja tenni. És általában nem csak ezt, más módokon is át fog vágni.


Azt szeretném hozzátenni, hogy nem azokról írtam, akiknek egy becsúszik egyszer részegen (az életében egy, nem kapcsolatonként egy...). Az nem gerinctelenség, az hülyeség. Ha az elsőből tanul csak valaki, azt még elfogadom, sajnos nem mindenki mérlegeli előre. De azért a szeretőtartás mindenképpen gusztustalan.


24N

2015. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!