Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális az, ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a pasim felhordja munka után a kolléganőjét a lakásunkba kávézni, amikor én nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés
A pasim egy jó ideje felhordja a lakásunkba a kolléganőjét kávézgatni munka után, persze akkor, amikor én nem vagyok otthon. Először szólt, hogy elhívja, a többi eset (legalábbis, amiről tudok) véletlenül derült ki, volt olyan, hogy épp hazaértem. Aztán, amikor egyszer szóvá tettem, akkor jött, hogy féltékeny vagyok, ami félig meddig jogos, mert két céges bulin is részegen smároltak, ráadásul az egyik az én jelenlétemben történt, amit azóta sem tudok megbocsájtani neki. Persze a féltékenységem csak egyre fokozódott, és már nem hozzánk járnak, hanem a kolléganőhöz, persze, amikor a férj dolgozik. Múltkor azt hazudta, hogy az anyjához megy, közben ismerősök mondták, hogy látták a az autóját a kolléganő háza előtt. Szerintem tuti megcsal, de tagadja, azt mondja, hogy csak nagyon jó barátok. Plussz infó, hogy mostanában sokat cirkuszolunk más miatt is, elég jól le is fogyott, még a hátát is szőrteleníti. Elég sokszor hazugságon kapom. Sokszor nem tudom, hol jár. 10 éve vagyunk együtt. Gáz a szitu. Jó lenne valahogy kideríteni, hogy tényleg megcsal-e, abban a pillanatban gondolkodás nélkül kivágnám.
2015. nov. 4. 20:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már hülye, egyáltalán nem jogos vagy normális viselkedés, nyilván megcsal.
2015. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Ennél egyértelműbben megcsalás csak akkor derülhetne ki,ha rajtakapnád őket dugás közben.

A kollegina ezek szerint nem szereti a szőrös hátú férfiakat?

Dobd ki az embert,ne a 10 évvel foglalkozz, ez nem egy egyszeri véletlen félrelépésnek tűnik,hanem módszeresen hülyének vagy nézve.

Vagy vesd fel a nyitott kapcsolat lehetőségét,ha neked az beleférne.

2015. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy megcsal, ez nem is kérdés, hanem csak annyi, neked belefér, vagy sem.

Személy szerint inkább adnék magamnak egy esélyt egy boldog párkapcsolatra egy olyan személlyel, akinek én kellek és nem a kolléganője.

2015. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%

Vagy troll a kérdés, vagy teljesen fogyatékos vagy. Bár akkor nem értem hogyan tudsz az átlag magyarhoz képest helyesen írni.

Smároltak előtted? Jár a lakására? Levágatta a szőrt a hátán, mert hirtelen olyanja lett, eddig nem zavarta 10 éven keresztül a hátszőrzete? :D

2015. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Költőnő? ***** válasza:
83%

xdddddddd hhhhahhhaaaa úristen. Ne haragudj, de most agy**szt kaptam.

Ritkán írok ilyet, tényleg ne haragudj, de ennyire hülye nem lehetsz.

Önbecsülés lvl -2645343378877532930000000

2015. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Köszi, jól esett minden virtuális seggberúgás...Tényleg hülye vagyok, a javából...
2015. nov. 4. 20:46
 7/34 anonim ***** válasza:

Egyértelműen megcsalás esete forog fenn! Penderítheted szerintem!


"Paronella hordóba bújtatja kedvesét, mikor a férje hazatér; mivel pedig a férj a hordót eladta, az asszony azt mondja, hogy ő is eladta valakinek, aki éppen benne van, és megvizsgálja, vajon ép–e. Akkor az illető kibújik, a hordót a férjjel kitisztogattatja, és hazaviteti házába"


Ez az eset legalább ennyire átlátszó!

2015. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 MolotovPunk ***** válasza:
Biztos,hogy csak kávézni hordja fel?Elképzelhető,hogy nem csak az van...de inkább rád bízom,mit gondolsz most.
2015. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Mi a francért vagy még ezzel a pacákkal? Pofátlan, hazug, nem tisztel, és elérte szépen, hogy te se tiszteld már saját magad. Szerintem itt az ideje, hogy változtass ezen.
2015. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs mashol laknod ezert inkabb bemeseled magadnak hogy nem csal meg.
2015. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!