Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy csapatépítő tréningen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csapatépítő tréningen mennyire van esély megcsalni az otthon maradtat?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még ilyen céges bulin. A párom fog menni jövő hétvégén... Nagyon nem örültem neki, h elmegy, de ha elleneztem volna, akkor én lettem volna a hibás. Nem szeretném, hogy ezért kirúgják. Inkább mondtam h menjen. De már most nagyon rosszul érzem magam, h 2 napra elmegy. Kb. 60-an lesznek férfiak-nők vegyesen. Nagyon szeret meg minden, de melyik az a nő, aki ilyenkor tök nyugodt?!?! Több, mint 6 éve vagyunk együtt én teljesen megbízok benne, de ez most lehet h nem fog menni. :-( Ez idő alatt sem jutott a kapcsolatunk mélyebb szintre, hisz még mindig "csak" barát-barátnő vagyunk.:-(

Sosem ment nélkülem sehova. Olvastam sok helyen, hogy ezek csak a berúgásról szólnak és a szexről.:-( Szerintetek van esélye a megcsalásra? Szoktak ilyenek lenni? Ezek gondolom sosem derülnek ki, mert nem mondják el a barátnőjüknek/feleségüknek... Mik a tapasztalatok egy ilyen rendezvénnyel kapcsolatban? Ti voltatok már? Mi történt?

Mit tegyek, hogy ne ezen rágodjak? Vagy mit tehetnék?


Köszönöm!



2013. szept. 22. 08:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
hát azért rendesen megbizol benne...nem lennék a pasid az tuti. mi értelme igy a kapcsolatnak?
2013. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

ez az adott pasitól függ

ha akarja akkor megcsal ha nem akkor nem

te ismered döntsd el te mennyire bízol benne

2013. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Baccardi01 ***** válasza:
100%
Meg kell bíznod benne. Szerintem az ilyen bulikon az alkoholon kívül egy kis flörtölésre van esély, de az sem feltétlenül így van.
2013. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Sok ceges bulin voltam, ottalvoson is, soha nem

fekudtem ossze senkivel, pedig volt ivaszat. Megeroszakolni nem fogjak, ugyhogy csak rajta mulik.

2013. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Hát én azért megértem a dolgot, mert még nem volt meg a menyasszonyom, addig járogattam el és valóban megy a pia meg a szex ezerrel, amit ráadásul a cég áll.

Szal mi azóta így megegyeztünk, h engem is zavarna meg őt is, szal ő se jár a sajátjára meg én se.

Főleg, h könnyen bajba kerülhet az ember, szal nem is történik semmi, de beindul a pletyka...

Ennek ellenére ne aggódj, kérd meg, h ne igyon világba meg legyen telefonon elérhető, mert zavar, nem tudsz vele megbékélni.

Ezek nem olyan nagy dolgok.

2013. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De van egy hasonlókorú nő, mint a párom. Múltkor mondta h tudja h ma van a szülinapja. Meg régebben h nem sokat beszélgetnek... De minaő az egyik bevásárlóközpontban találkoztunk vele és nem igazán arról árulkodott az a beszélgetés h nem beszélgetnek...:S:( Tudom h engem szeret csak ez akkor is olyan rosszul esik...:-( Végig mosolyogtak egymásra, miközben é is ott voltam... :-( És mondja h nem is akar vinni pizsamát, mert boxerba szeretne aludni, mint otthon... Na ezen totál kiakadtam...:-( Lehetséges az h ilyenkor a férfiakat és a nőket egy szobába rakják? Vagy ez szállodánként eltérő?
2013. szept. 22. 09:12
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Melyik az a nő? Itt vagyok!! :)

Eszembe sem jutna még ilyen helyzetben sem, hogy megcsal a párom, igaz, ő nem szokott inni még alkalmakkor sem. De felnőtt emberről beszélünk, könyörgöm, ha egy-két üveg ital után más nőre ugrik rá, akkor valószínű azért volt a dologra "hajlama", vagyis előbb-utóbb így is úgy is megcsalt volna.

Én nagyon szomorú lennék, ha a párom ennyire nem bízna meg bennem.

2013. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?


Van esély a megcsalásra? --> Igen.


Megcsal, ha IGAZÁN szeret? --> Nem.


Ennyi. Ha megcsal, az nem azon múlik, hogy elmegy-e a csapatépítő tréningre, mert előbb-utóbb úgyis meg fog csalni, HA MEG AKAR.

Ha őszintén szeret téged, akkor lehet ott akárhány nő, nem fogja érdekelni.


24 N

2013. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Van esély, de ez csak rajta múlik, h dönt.

Ilyenkor mindenki lazább, közvetlenebb, esetleg előjön a sulidiszkó-effekt, szal úgy gondolja a nő/férfi, h majd most talán lesz esélye a másiknál, mert eddig nem mert lépni.

Vagy szimplán csak dugni akar az egyik a másikkal.

Nálunk volt egy kollegina, tök normális családanyának tűnt.

Aztán kiderült, h már egy pohár bor után borul az értékrendje(addig ugye senki nem látta inni, mert hát bent nem iszunk), aztán szépen ment is szobára a pasikkal....

Amúgy nálunk jellemzően inkább az a baj, h sok az ellentét, volt, h majdnem tömegverekedés tört ki!:)

2013. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Baccardi01 ***** válasza:
:D
2013. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!