Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít a csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít a csók?

Figyelt kérdés
Rettenetesen érzem magamat. Az unokatestvéremnek 2 éve kapcsolata van. Ugye bemutatta az egész családnak szimpi volt a srác de nem nagyon szoktunk találkozni. Vonzónak tartottam mindig is, de soha eszembe sem jutott semmi ilyesmi. Novemberven találkoztam vele egy bálban, beszéltünk pár szavat aztán kb ennyi. Aztán ma meg vendégségben voltak nálunk és mikor mentek el, ő ment ki utolsónak és ahogy puszit akartam adni az arcára, megcsókolt. Pillanatra visszacsókoltam aztan ellöktem. Aztán kiment. Még mindig sokban vagyok. Ez megcsalásnak számít??? 20/L

2015. dec. 25. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Y
2015. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Testi megcsalás. El kéne mondanod unokatestvérednek ha jót szeretnél neki.
2015. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat, ez jo kis karacsonyi ajandek lett mindenkinek.
2015. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

:D oké: szavat, sokban...

Ne haragudj, de ez annyira... vicces.

Amúgy persze, hogy annak. Mondd el az unokatesódnak!

2015. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mindenkèpp momdd el az uncsidnak. a srac tuti fèlre jar. ha már a baràtnője uncsijánál is bepróbálkozik,akkor távolabbi ismerősöknèl is..

szerintem megcsalas . szóval hajra,mèg ma mondd el neki!!! inkább deruljon ki..szerintem

2015. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

én már magát a "megcsalást" sem tudom értelmezni.


a válasz: nem

2015. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
" Pillanatra visszacsókoltam aztan ellöktem" Tul sok romantikus filmet nézel!!!!
2015. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így, ebben a formában, igen, megcsalás. Mivel nő vagy, még erőszaknak is lehet nevezni - sajnos.
2015. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!