Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a páromat többször, csúnyán viselkedtem vele, rendbe szeretnénk hozni, de a párom ragaszkodik hozzá, hogy 3-s ban csináljuk, egy másik nővel.

Nekem ehhez nincs kedvem, mert taszít. Ő viszont, azt mondja, hogy ezzel bizonyíthatnék neki.

Elsősorban nők válaszát várom.



2016. jan. 5. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én kiábrándulnék,és ott véget is érne a dolog.
2016. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
jaa,hogy te többször megcsaltad. így másabb...hát passzoltok mondhatom :D egy szavad se lehetne.
2016. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Evergrey ***** válasza:
100%
Te megcsaltad többször is, ő pedig, mivel megbocsátani nem tud, inkább visszavágna ezzel. Ennek a kapcsolatnak annyi, túl sok a seb.
2016. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Nekem ehhez nincs kedvem, mert taszít". A megcsalás bezzeg nem taszított mi? Hadd ne mondjam el a véleményem...

Egyébként én is csak azt tudom mondani, ez a kapcsolat halott.

F

2016. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A francokat van itt seb. Itt csak a vágyak beteljesülése a lényeg. Az egyik sárlik a másik álmodozik. Nem seb van itt, hanem a tüzelés időszaka.
2016. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Valami ötlet? Szeretnénk rendbehozni mindketten, de azt mondja, ha komolyan gondolom, akkor tegyek érte.

Mivel semmit se tudtam kitalálni, így őrá bíztam.

Ő ezzel állt elő.

De nekem nincs ötletem, hogyan engesztelhetném ki.

2016. jan. 5. 13:14
 7/16 anonim ***** válasza:

Minden pasi álma ez...

Ne menjél bele, keressél mást. Ha annyira szeretnéd nem csaltad volna meg.

Így meg kihasználja a lehetőséget, hogy egyszerkipróbàlja legalább.

Aztán újra és újra...

2016. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja hogy neked ahhoz nincs kedved de a megcsalas oke volt :D

Hat... Erre nem lehet mast mondani, mint hogy nagyon el vagy te tevedve. Csodalom, hogy a baratod szoba all veled. En tuti kihajitanam az ilyet. Hulladek emberekre nincs idom.

21/L

2016. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Megcsaltad, nem volt szép.

Vissza akarod csinálni, így megbántad, úgy megbántad.

Ő hármasban akarja, hogy bizonyíts. Ugyan mit bizonyít ez? Hogy ő is ugyanolyan, mint te, csak épp a te beleegyezéseddel és ottléteddel csalna meg? Kvázi ugyanolyan, mint te vagy.

Utána meg majd csinálja kettesben. Csak nem veled.


Ha belemégy ebbe a hármas dologba - ami szerintem az égvilágon semmit nem bizonyít - szembe kell nézned azzal, hogy ő nem biztos, hogy veled fog foglalkozni az ágyikóban. Aztán majd még lehet, hogy többször fog ilyet kérni. Aztán már nem is kéri, csak csinálni fogja. Csak tényleg nem veled.


Minek akarsz te rendbehozni egy olyan kapcsolatot, amiben egy számodra taszító dolgot kér?

Ez az egész egy halálraítélt kapcsolatnak tűnik.

2016. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nyilván vége a kapcsolatnak, de ne hibáztassuk már a férfit! Egy hármast nehéz összehozni, teljesen érthető, hogy kihasználja az alkalmat.
2016. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!